Pewne zwycięstwo Kadetów

GKPS Gorlice – Sokół Tuchów

3:0 (25:15,25:13,25:16)

W kolejnym meczu II rundy rozgrywek Mistrzostw Małopolski nasi Kadeci pokonali w stosunku 3:0 drużynę Sokoła Tuchów.
Goście przyjechali do Gorlic w skromnym, siedmioosobowym składzie, który nie miał szans na nawiązanie wyrównanej walki z gospodarzami.

Słabszy przeciwnik pozwolił trenerowi gospodarzy na wprowadzenie do gry kilku młodych zawodników z zespołu Młodzików.
I tak w pierwszym secie w podstawowej szóstce na boisku zameldowali się Kuba Roman w miejsce Bartosza Reczka oraz Kacper Gubała na pozycji Libero za Huberta Reczka.
W secie drugim pod koniec partii przy stanie 16:8 na boisko na pozycję rozgrywającego za Filipa Zimowskiego wszedł Tomek Gawron a przy stanie 17:8 Adriana Turka zastąpił Patryk Pyzik (debiut w drużynie Kadetów). Obydwaj grali już do końca meczu i trzeba przyznać, że ich wejście nie obniżyło poziomu gry naszego zespołu.

GKPS:  ZIMOWSKI Filip, TUREK Adrian, DOBEK Hubert, MARGAŃSKI Piotrek(C), WACŁAWCZYK Andrzej, ROMAN Kuba, GUBAŁA Kacper(L); GAWRON Tomek, PYZIK Patryk,  RECZEK Hubert(LII), TOCZEK Piotrek.
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Sędziowali: H. Dembska, Ł.Przybyłowicz, M. Niepsuj

You can leave a response, or trackback from your own site.