Srogi rewanż !!!

Iskierka Seniorzy

GKPS – Iskierka Tarnów

3:0  (25:14,25:14,25:14)

Ogromnie zmotywowani przystąpili do rewanżowego meczu z tarnowską Iskierką nasi Seniorzy, aby zrewanżować się za jedyną porażkę w I rundzie rozgrywek, poniesioną w kontrowersyjnych okolicznościach w Tarnowie. Rewanż okazał się bardzo srogi, bowiem nasz zespół praktycznie zdemolował drużynę Gości, pozwalając im na zdobycie w każdym z trzech rozegranych setów po 14 punktów.

Drużyna zaprezentowała w każdym z trzech rozegranych setów świetną dyspozycję we wszystkich elementach siatkarskiego rzemiosła, prezentując znakomite akcje, wzbudzające aplauz wśród licznie przybyłych na to spotkanie kibiców.

Wszyscy zawodnicy naszej drużyny rozegrali znakomity mecz, który niewątpliwie były jednym z najlepszych w w historii występów Seniorów w rozgrywkach I ligi Małopolskiej, dlatego też tym razem nie będzie wyróżnień indywidualnych.

Dzisiaj wygrała DRUŻYNA !!!

BRAWO !!!

GKPS:  BĄK Michał, NIKIEL Przemysław(C), CZUPIK Paweł, KRUPCZAK Gniewomir, SZPYRKA Bartosz, TUREK Adrian, RAK Artur(L); GÓRA Marcin, TUREK Sebastian(L), CZERWIEŃ Szymon, NIGBOR Dominik
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Sędziowali: D. Gołuszka, W. Guratowski, H. WOJDYŁA

Tabelę zobacz tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply