Wracamy do Gorlic. Prawie !!!

logo PZPS 90 lat

Mamy dobrą wiadomość dla gorlickich Kibiców męskiej siatkówki.

Drużyna UKS Arka Wojsławice ze względu na problemy finansowe (dotyczą one sporych kosztów sędziowskich turnieju o awans do II ligi), nie podjęła się organizacji  tych zawodów.

W związku z powyższym, Wydział Rozgrywek PZPS ponownie zwrócił się do nas z zaleceniem przeprowadzenia tej fazy kwalifikacji do II ligi. Nastąpiły więc szybkie poszukiwania obiektu, który znajduje się w niezbyt dużej odległości od naszego miasta i zarazem spełniał by podstawowe warunki niezbędne do ich przeprowadzenia. Wybór padł na halę sportową, w której trenują i rozgrywają swoje mecze w Gorlickiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej jej tegoroczni zwycięzcy, drużyna Trybusa Szymbark.

Negocjacje z Gospodarzami obiektu, czyli Dyrekcją Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Szymbarku oraz Wójtem Gminy Gorlice trwały kilka chwil i zakończyły się całkowitym porozumieniem. Hala została nam udostępniona na ostatnie przed ćwierćfinałami treningi oraz na wszystkie mecze Turnieju, które dzięki temu mogą zostać rozegrane w normalnych godzinach.

Tą drogą składamy Gospodarzom Hali serdeczne podziękowania ze strony zawodników naszego zespołu a także gorlickich Kibiców, którzy dzięki temu będą mogli wziąć udział w tym siatkarskim święcie (pierwsze zawody na takim szczeblu u siebie w ponad dwudziestoletniej historii naszego Klubu). Niestety, ilość miejsc w obiekcie jest ograniczona i zapewne nie wszyscy z tego skorzystają, za co z góry gorąco przepraszamy.

Szczegóły dotyczące godzin i kolejności rozgrywania meczy podamy w najbliższym czasie. Będą również podane na afiszach, które są w trakcie przygotowywania.

Zapraszamy więc do gościnnej Hali w Szymbarku 5,6 i 7 kwietnia i liczymy na sportowy doping !!!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply