Zabrakło determinacji

Dunajec Nowy Sącz – GKPS

3:0 (27:25,25:15,25:18)

Gdy przy stanie 24:22 w pierwszym secie dla naszej drużyny, nie udało się zdobyć punktu, dającego zwycięstwo, z naszego zespołu całkowicie „uszło powietrze”.

W dwóch kolejnych partiach zabrakło determinacji w grze, jaką chociażby zaprezentowali zawodnicy Kęczanina w sobotnim półfinale z naszą drużyną, pomimo że przegrywali już 0:2.

Dunajec wykorzystał słabą postawę GKPS-u, wygrywając zdecydowanie dwa kolejne sety do 15 i 18, zapewniając sobie brązowe medale Mistrzostw Małopolski oraz awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Juniorów.

GKPS: MOTYKA Szymon, WACŁAWCZYK Andrzej, DOBEK Hubert, RECZEK Bartosz, TUREK Adrian(C), DUDEK Bartłomiej, HABEREK Maciej(LI), JURUŚ Piotr(LII); GRYGA Adam, ROMAN Jakub, Pyzik Patryk, Gubała Kacper
Trener: Krzysztof  KOZŁOWSKI