MUKS Sokół Gumniska Tarnów – GKPS Gorlice
0:3 (15:25,16:25,21:25)
W niedzielny wieczór Kadeci naszego Klubu rozegrali ostatnie wyjazdowe spotkanie sezonu 2025/26, w którym spotkali się w Tarnowie z drużyną MUKS Sokół Gumniska Tarnów. Po jednostronnym meczu zwyciężyli zdecydowanie 3:0, w setach do 15,16 i 21.
Naszej drużynie do rozegrania pozostały dwa mecze w Gorlicach z drużynami MUKS Iskierka Tarnów (zaległy z dnia 21.12.2025) oraz derbowy pojedynek z LKS Bobowa, planowany na dzień 1.02.2026.

19 stycznia, 2026



Status OPP pozwala na uzyskiwanie z 1,5 % podatku, dodatkowych środków finansowych na działalność naszego Stowarzyszenia, które niewątpliwie poprawią jakość szeroko rozumianego procesu szkolenia dzieci i młodzieży z rejonu miasta Gorlice, będących członkami GKPS.
















