Druga wyjazdowa porażka !!!

Błękitni Ropczyce – GKPS

3:0 (25:18,25:18,25:23)

W drugim wyjazdowym meczu debiutanckiego dla naszej drużyny sezonu w II lidze, ponieśliśmy w Ropczycach porażkę z zespołem Błękitnych w stosunku 3:0 w setach do 18,18 i 23.

Jednakże był to mecz zdecydowanie inny niż przed dwoma tygodniami w Krośnie, bowiem nasza drużyna momentami nawiązywała z Gospodarzami wyrównaną walkę.

Ogromna ambicja, z jaką przystąpiliśmy do tego spotkania niestety nie wystarczyła na wygranie choćby jednego seta, chociaż trzeba przyznać, że w trzeciej partii niewiele do tego historycznego momentu zabrakło. Drużyna zaprezentowała w nim ogromną wolę walki a najlepszym tego przykładem była wspaniała akcja w obronie z niewiarygodnym przebiciem trzeciej piłki przez Pawła Czupika i zdobyciem punktu przez zespół. Zaimponować musiała również gra naszych środkowych (Łukasz LUDWIN i Marcin GÓRA), którzy musieli na siatce toczyć zacięte pojedynki z liczącym 205 cm Łukaszem Polańskim, byłym zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla, kieleckiego Efectora, BKS-u Bielsko Biała czy też AZS-u Częstochowa.

Niestety, w końcówce trzeciego seta (przy stanie 19:22 dla Błękitnych), po skutecznym ataku z lewego skrzydła, kontuzji doznał najskuteczniejszy zawodnik naszej drużyny, Paweł CZUPIK. Mamy nadzieję, że do najbliższego meczu naszej drużyny w ramach inauguracji II ligi w Gorlicach (17.10.2020) z Arką Tempo Chełm zdoła ją wyleczyć.

GKPS: NIKIEL Przemysław(C)(4 punkty), CZUPIK Paweł(11), LUDWIN Łukasz(11) SZPYRKA Bartosz(8), TUREK Adrian(2), GÓRA Marcin(7), KASZYK Bartłomiej(L), BĄK Michał(1), MANIAK Piotr(1), MOTYKA Szymon, DUDEK Jakub(1), TUREK Sebastian(L)
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Wyniki i tabelę II ligi Grupy VI można zobaczyć tutaj

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply