Minęło 5 lat

GKPS – UMKS Kęczanin Kęty

1:3 (25:21,18:25,21:25,21:25)

Po bardzo słabym meczu w naszym wykonaniu, ulegliśmy zespołowi Kęczanina w stosunku 1:3, w setach do 21,-18,-21,-21.

Ta porażka stawia naszą drużynę w bardzo trudnej sytuacji w perspektywie kolejnych meczy w gorlickiej hali OSiR, w których zmierzymy się z liderującymi zespołami LKS Bobowa (28 lutego) i Grunwaldu Chełmek (7 marca).

Z kronikarskiego obowiązku należy wspomnieć, że w rozgrywkach seniorów (III i IV liga), ostatnim przegranym przez naszą drużynę meczem w gorlickiej hali OSiR było spotkanie 13.02.2010r, w IV lidze z KS Ryglice, również 1:3. Tak więc po ponad 5 latach przyszło nam przełknąć gorycz porażki, szkoda że po tak słabym meczu i przy tak licznej widowni, którą wypada przeprosić za brak emocji, których do tego meczu nasi zawodnicy zawsze dostarczali w nadmiarze.

Po raz kolejny nie udało się nam zagrać w pełnym składzie i o ile nieobecność Gniewka Krupczaka nie była tak bardzo widoczna, to brak możliwości zagrania w tym meczu przez zawsze bojowo nastawionego Bartka Kaszyka (niestety, choroba była mocniejsza od chęci gry – Bartek prosto z łóżka zjawił się w hali, niestety po rozgrzewce musiał zrezygnować), był przy słabszej dyspozycji większości naszych zawodników bardzo widoczny.

GKPS:  NIKIEL Przemysław(C), MANIAK Piotr, PIECUCH Łukasz, SZPYRKA Bartosz, DYGOŃ Kamil, BĄK Michał, DUDEK Bartłomiej(L);  CZUPIK  Paweł, TRUTY Mateusz, MOTYKA Szymon, WACŁAWCZYK Andrzej
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Sędziowali: T. Bochenek, R. Liana, P. Augustyn

Tabelę zobacz tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply