Tradycji stało się zadość !!!

GKPS – GKPS Wychowankowie

 2:1 (18:25,25:18,25:19)

Zgodnie z wieloletnią już tradycją, w przeddzień Wigilii Bożego Narodzenia, w hali gorlickiego OSiR-u w obecności ponad 150 widzów, rozegrany został pokazowy mecz siatkówki, w którym wystąpili zawodnicy GKPS, występujący w tegorocznych rozgrywkach I ligi Małopolskiej oraz nasi Wychowankowie, uczący się siatkówki w GKPS Gorlice w ciągu ponad 21 lat działalności naszego KLUBU.

Byli wśród nich zawodnicy, którzy przyjęli zaproszenie organizatorów meczu, zajmujący się siatkówką na poziomie amatorskim – między innymi: Jacek CEMBRZYŃSKI, Fabian SZAROWICZ, Tomasz SZURA, Marcin SZURA,  Damian FLOREK, Lukasz LUDWIN, Grzegorz SZURA, Bartłomiej DUDEK, jak również grający jeszcze w poprzednim sezonie w zespole seniorów GKPS Gniewomir KRUPCZAK, którzy traktują tą dyscyplinę sportu jako znakomitą promocję zdrowia.

Niestety tym razem na to spotkanie nie dojechali: Michał KOZŁOWSKI (Verva Warszawa Orlen Paliwa) z powodu rozgrywania w tym samym terminie meczu PlusLigi, Maciej CEBULA (Błękitni Ropczyce) z powodu kontuzji oraz Rafał MATUŁA (MOSiR Jasło) – przyczyna nieznana, jak również Marcin GÓRA (Seniorzy GKPS) z powodu obowiązków zawodowych.

Sam mecz był atrakcyjny dla Kibiców, bowiem wychowankowie, jako doświadczeni zawodnicy zaprezentowali wiele efektownych zagrań, a na zwycięstwo w tym spotkaniu po prostu zabrakło sił. Jednakże nie o wynik tu chodziło a o dobrą zabawę, której w tym spotkaniu nie zabrakło.

Warto wspomnieć o grze najstarszych zawodników z grona Wychowanków a mianowicie o Jacku Cembrzyńskim, Fabianie Szarowiczu, Marcinie i Tomaszu Szurom, którzy pokazali, że siatkówka daje ogromną radość z gry w każdym wieku.

Generalnie wszyscy zawodnicy obydwu zespołów zademonstrowali ogromną ambicję i wolę walki, pokazując, że siatkówka jest wspaniałą dyscypliną sportu, która wyzwala ogromne emocje nie tylko na boisku, ale również wśród widzów.

W tym miejscu należą się ogromne podziękowania dla Kibiców siatkówki, którzy w ten przed wigilijny wieczór zaszczycili swoją obecnością nasze spotkanie.

D Z I Ę K U J E M Y !!!

W przedświątecznym meczu pokazowym wystąpili:

GKPS I liga Małopolska: NIKIEL Przemysław(C), CZUPIK Paweł,  GÓRA Grzegorz, SZPYRKA Bartosz, TUREK Adrian, BĄK Michał, KASZYK Bartłomiej(L), TUREK Sebastian(L), GUBAŁA Kacper, GRYBOŚ Patryk, NIGBOR Dominik

KOZŁOWSKI Krzysztof – Trener

GKPS WYCHOWANKOWIE: CEMBRZYŃSKI Jacek, SZAROWICZ Fabian, KRUPCZAK Gniewomir, SZURA Grzegorz, SZURA Tomasz, SZURA Marcin, FLOREK Damian(L), LUDWIN Łukasz, PUŚCIZNA Dominik, DUDEK Bartłomiej, MOTYKA Szymon, DUDA Sebastian

GORZKOWICZ Wojciech – Trener

Sędziowali: K. Drąg, P. Augustyn, H. Wojdyła – dziękujemy !!!

Po zakończeniu meczu Zarząd GKPS spotkał się z jego uczestnikami na uroczystym opłatku w restauracji Hotelu Margot. To spotkanie zaszczycił swoją obecnością zastępca Burmistrza Miasta, Pan Łukasz Bałajewicz.

Złożyliśmy sobie życzenia Świąteczne oraz aby w Nowym Roku nasz Klub kontynuował swoją działalność na rzecz społeczności (zwłaszcza Młodzieży) naszego Miasta a także abyśmy się spotkali za rok, na kolejnym meczu pokazowym 23 grudnia 2020 !!!

 

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply