Zabrakło niewiele !!!

SMS Sparta AGH Kraków GKPS

3:2 (25:18,24:26,25:17,25:27,15:13)

Tiebreak potrzebny był do wyłonienia zwycięzcy pierwszego meczu rundy Wiosna, w którym nasza drużyna walczyła w wyjazdowym spotkaniu z zespołem SMS Sparta AGH Kraków.

Niestety, po raz kolejny (po wygraniu przez krakowian dwóch spotkań rundy Jesień), nasz zespół doznał porażki, tym razem w stosunku 3:2, w setach do 18,-24,17,-25,13.

Spotkanie w Krakowie było bardzo emocjonujące, zwłaszcza w setach, które kończyły się minimalną różnicą punktową. I o ile w drugim i czwartym to nasza drużyna rozstrzygnęła ich końcówki na swoją korzyść, to w tiebreaku przytrafiły się nam przy stanie 13:13 dwa błędy, które zadecydowały o zwycięstwie drużyny z Krakowa.

Po zakończeniu meczu zespół odczuwał ogromny niedosyt. Jednakże biorąc pod uwagę fakt, że w rundzie jesiennej w meczach ze Spartą nie udało się uzyskać żadnej zdobyczy, wywalczenie jednego punktu w meczu wyjazdowym można traktować jako dobry prognostyk na dalszą część sezonu.

GKPS: NIKIEL Przemysław(C), CZUPIK Paweł, LUDWIN Łukasz, SZPYRKA Bartosz, TUREK Adrian, BĄK Michał, TUREK Sebastian(L); MOTYKA Szymon, GÓRA Marcin, DYGOŃ Kamil, CZERWIEŃ Szymon, DUDEK Bartłomiej(L)
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Tabela rozgrywek I ligi małopolskiej tutaj:

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply