Otwarte Mistrzostwa Gorlic

OSiR – 4121/24/2015                                                               Gorlice, 2015-06-09

 

R E G U L A M I N

OTWARTE MISTRZOSTWA GORLIC

W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

KOBIET I MĘŻCZYZN

1. Cel:

  • wyłonienie mistrzów Gorlic na rok 2015 w kategorii kobiet i mężczyzn,
  • popularyzacja siatkówki plażowej,
  • popularyzacja aktywnego wypoczynku na otwartym obiekcie sportowym.

 2. Organizator:

  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach
  • Gorlicki Klub Piłki Siatkowej w Gorlicach
  • Wydział Oświaty Kultury i Sportu UM Gorlice

 3. Miejsce i termin:

     Turniej zostanie przeprowadzony na boiskach przy krytej pływalni OSiR
ul. Sportowa 2
sobota       – 11.07.2015 r. godz. 9.30 – mężczyźni

     niedziela – 12.07.2015 r. godz. 9.30 – kobiety         

4. Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmuje Dział Sportu OSiR Gorlice tel. 18 352 69 70 lub 605 232 730,
email dzialsportu@osir.gorlice.pl do dnia 9 lipca 2014 r. W dniu zawodów od godz. 8.00 do godz. 8.45 w biurze zawodów za basenie /namiot/.

  1. Uczestnicy:

W Otwartych Mistrzostwach Gorlic uczestniczą zespoły dwuosobowe kobiet i mężczyzn.

Obowiązuje wpisowe w wysokości 30 zł od pary płatne w kasie OSiR lub na konto BANK BGŻ 84 2030 0045 1110 0000 0160 8890 z dopiskiem „siatkówka plażowa”. Wpisowe przy zgłoszeniu w dniu zawodów 50 zł.

Osoby, które zapłacą zgłoszą się w terminie bez wpisowego, w dniu zawodów płacą 50 zł.

     6. System rozgrywek, rozstawienie:

System rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszonych zespołów po zamknięciu     listy zgłoszeń w dniu zawodów o godz. 9.00. Organizatorzy rozstawiają 4 pierwsze zespoły w tych samych składach z rozgrywek z 2014 r. – Otwarte Mistrzostwa Gorlic:

Kobiety

  1. KLOCEK Olga/OLIPRA Weronika Kraków
  2. KOSTERA Anna/URBAŃCZYK Iwona Kraków/Chrzanów
  3. CHOJNACKA Karina/PRĘTNIK Dominika            Krosno/Świerzowa Polska
  4. CZARNOWSKA Kinga/CHODOROWSKA Anna Kobylany/Krosno

 

Mężczyźni

  1. PLECHA Michał/OLEKSY Bartosz Janów Lubelski/Kraków
  2. RUSIN Paweł/KALANDYK Jakub Rzeszów
  3. ŁABUZ Mateusz/DUDEK Tomasz Lubień/Kraków
  4. STRĘK Hubert/PIENIĄŻEK Piotr Kraków            

oraz 4 zespoły z rankingu PZPS 2015.

7.  Nagrody:

Puchary za miejsca 1-4 i dyplomy za miejsca 1-6. Nagrody finansowe dla zespołu:

I miejsce        –           600 zł

II miejsce       –           400 zł

III miejsce      –           300 zł

IV miejsce     –           200 zł

V-VI miejsce –           100 zł

Przy zgłoszeniu do mistrzostw mniej jak 12 zespołów wysokość nagród zostanie
obniżona o 50 %.

  1. Postanowienia końcowe:

– zawodnicy na koszulkach winni posiadać numery 1-2

–  zawodnicy niepełnoletni winni posiadać pisemną zgodę rodziców na udział
w zawodach,

– organizator udostępni szafki w szatniach dla uczestników w obiekcie krytej pływalni,

– organizator zabezpiecza posiłek dla uczestników mistrzostw,

– interpretacja regulaminu przysługuje organizatorom,

- szczegółowych informacji udziela Dział Sportu Gorlice – tel./fax 018-3526970 lub

605232730 ( od godz. 7.00 do godz.15.00)

Ze sportowym pozdrowieniem
Dyrektor OSiR Gorlice
Mariusz Duszowicz

OSiR – 4121/18 /2014                                                           Gorlice, 2014-06-25

         R E G U L A M I N

OTWARTYCH MISTRZOSTW GORLIC

W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

KOBIET I MĘŻCZYZN

Cel:

–          wyłonienie mistrzów Gorlic na rok 2014 w kategorii kobiet i mężczyzn,

–          popularyzacja siatkówki plażowej,

–          popularyzacja aktywnego wypoczynku na otwartym obiekcie sportowym.

 

2. Organizator:

–          Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach,

–          Gorlicki Klub Piłki Siatkowej w Gorlicach,

–          Wydział Oświaty Kultury i Sportu UM Gorlice,

–          Ognisko TKKF Spartakus Gorlice

 

3. Miejsce i termin:

     Turniej zostanie przeprowadzony na boiskach przy krytej pływalni OSiR ul. Sportowa 2
sobota – 12.07.2014 r. godz. 9.30 – mężczyźni

     niedziela – 13.07.2014 r. godz. 9.30 – kobiety

 

  1. Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmuje Dział Sportu OSiR Gorlice tel. 18 352 69 70 lub 605 232 730,
email dzialsportu@osir.gorlice.pl do dnia 9 lipca 2014 r. W dniu zawodów od godz. 8.00 do godz. 8.45 w biurze zawodów za basenie /namiot/.

 

5. Uczestnicy:

W Otwartych Mistrzostwach Gorlic uczestniczą zespoły dwuosobowe kobiet i mężczyzn.

Obowiązuje wpisowe w wysokości 30 zł od pary płatne w kasie OSiR lub na konto BANK BGŻ 84 2030 0045 1110 0000 0160 8890 z dopiskiem „siatkówka plażowa”. Wpisowe przy zgłoszeniu w dniu zawodów 50 zł.

Osoby, które zgłoszą się w terminie a nie wpłaca wpisowego
w terminie to w dniu uzawodowi płacą 50 zł.

 

6. System rozgrywek, rozstawienie:

System rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszonych zespołów po zamknięciu     listy zgłoszeń w dniu zawodów o godz. 9.00. Organizatorzy rozstawiają 4 pierwsze zespoły w tych samych składach z rozgrywek z 2013 r. – Otwarte Mistrzostwa Gorlic:

 

Kobiety

  1.   Justyna Wierzgacz/Aleksandra Szczurek      –           Chrzanów
  2. Paulina Szczepanik/Edyta Rzenno                     –           Kraków, Bielsko-Biała
  3. Olga Klocek/Weronika Olipra                              –           Kraków
  4. Kinga Czarnowska/Anna Chodorowska           –           Kobylany, Krosno

 

Mężczyźni

1. Wojciech Rusin/Paweł Rusin                               –           Bratkowice

2. Karol Szczepanik/Michał Matyja                        –           Libiąż

3. Bartosz Oleksy/Michał Płecha                              –           Kraków, Janów Lubelski

4. Mateusz Łabuz/Maciej Sarapata                          –           Lubień, Kraków

oraz 4 zespoły z rankingu PZPS 2014 o ile pary zostaną zgłoszone .

 

7. Nagrody:

Puchary za miejsca 1-4 i dyplomy za miejsca 1-6. Za miejsce pierwsze „Kronika Sportu Polskiego 2013”
Nagrody finansowe dla zespołu:

I miejsce        –           600 zł

II miejsce       –           400 zł

III miejsce      –           300 zł

IV miejsce     –           200 zł

V-VI miejsce-           100 zł

Przy zgłoszeniu do mistrzostw mniej jak 12 zespołów wysokość nagród zostanie
obniżona o 50 %.

 

8. Postanowienia końcowe:

– zawodnicy na koszulkach winni posiadać numery 1-2

–  zawodnicy niepełnoletni winni posiadać pisemną zgodę rodziców na udział
w zawodach,

– organizator udostępni szafki w szatniach dla uczestników w obiekcie krytej pływalni,

– organizator zabezpiecza posiłek dla uczestników mistrzostw,

– interpretacja regulaminu przysługuje organizatorom,

– szczegółowych informacji udziela Dział Sportu Gorlice – tel/fax 018-3526970 lub

605232730 ( od godz. 7.00 do godz.15.00)

 

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Dyrektor OSiR Gorlice
Mariusz Duszowicz

 

 

Gorlice, 2013-06-10

R E G U L A M I N

OTWARTYCH  MISTRZOSTW  GORLIC
W  SIATKÓWCE  PLAŻOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN

1. Cel:

– wyłonienie mistrzów Gorlic na rok 2013 w kategorii kobiet i mężczyzn,
– popularyzacja siatkówki plażowej,
– popularyzacja aktywnego wypoczynku na otwartym obiekcie sportowym.

2. Organizator:

– Ośrodek Sportu  i Rekreacji w Gorlicach,
– Gorlicki Klub Piłki Siatkowej w Gorlicach,
– UKS Kromer Gorlice,
– Wydział Oświaty Kultury i Sportu UM Gorlice,
– Ognisko TKKF Spartakus Gorlice

3. Miejsce i termin:

-Turniej zostanie przeprowadzony na boiskach przy krytej pływalni OSiR ul. Sportowa 2
-sobota – 13.07.2013 r. godz. 9.30 – mężczyźni
– niedziela – 14.07.2013 r. godz. 9.30 – kobiety

4. Zgłoszenia:

-Zgłoszenia przyjmuje Dział Sportu OSiR Gorlice tel. 18 352 69 70 lub 605 232 730,
-email dzialsportu@osir.gorlice.pl  do dnia 11 lipca 2012 r. W dniu zawodów od godz. 8.00 do godz. 8.45 w biurze zawodów za basenie /namiot/.

5. Uczestnicy:

-W Otwartych Mistrzostwach Gorlic uczestniczą zespoły dwuosobowe kobiet i mężczyzn.
-Obowiązuje wpisowe w wysokości 25 zł od pary płatne w kasie OSiR lub na konto BANK BGŻ 84 2030 0045 1110 0000 0160 8890 z dopiskiem „siatkówka plażowa”. Wpisowe przy zgłoszeniu w dniu zawodów 50 zł.

6. System rozgrywek, rozstawienie:

-System rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszonych zespołów po zamknięciu
-listy zgłoszeń w dniu zawodów o godz. 9.00. Organizatorzy rozstawiają 4 pierwsze zespoły w tych samych składach z rozgrywek z 2012 r.

Otwarte Mistrzostwa Gorlic:

Kobiety

1. Ewa Wojdyła / Karolina Tokarczyk
2. Agnieszka Radkowiak / Magdalena Rapacz
3. Joanna Zygarlicka / Adriana Semeniuk
4. Patrycja Gądek / Barbara Tokarczyk

Mężczyźni

1. Karol Szczepanik / Mateusz Mrozowski
2.Paweł Rusin / Grzegorz Rusin
3. Bartosz Oleksy / Paweł Pajączkowski
4. Robert Król / Stanisław Cebula

oraz 4 zespoły z rankingu PZPS 2013.

7. Nagrody:

-Puchary za miejsca 1-4  i dyplomy za miejsca 1-6. Za miejsce pierwsze „Kronika Sportu Polskiego 2012”
-Nagrody finansowe dla zespołu:
I miejsce  –  600 zł
II miejsce  –  400 zł
III miejsce – 300 zł
IV miejsce – 200 zł
V-VI miejsce – 100 zł
Przy zgłoszeniu do mistrzostw mniej jak 12 zespołów wysokość nagród zostanie obniżona o 50 %.

8. Postanowienia końcowe:

– zawodnicy na koszulkach winni posiadać numery 1-2
– zawodnicy niepełnoletni winni posiadać pisemną zgodę rodziców na udział w zawodach,
– organizator udostępni szafki w szatniach dla uczestników w  obiekcie krytej pływalni,
– organizator zabezpiecza posiłek dla uczestników mistrzostw,
– interpretacja regulaminu przysługuje organizatorom,
– szczegółowych informacji udziela Dział Sportu Gorlice – tel/fax 018-3526970 lub 605232730

Ze sportowym pozdrowieniem

Dyrektor OSiR Gorlice

Mariusz Duszowicz

 

 

 

OSiR – 4121/18/2 /2011

OTWARTE MISTRZOSTWA GORLIC

W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

MĘŻCZYZN- Komunikat końcowy

Gorlice, 16.07.2011 r.

 

Turniej odbył się w dniu 16.07.2011 r. na boiskach do siatkówki plażowej w obiekcie  basenu otwartego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach.

Organizatorami byli :

– Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach

– GKPS w Gorlicach

– UKS „Kromer” Gorlice

– Wydział Oświaty Kultury i Sportu UM Gorlice

 

W zawodach uczestniczyło 30 par.

System rozgrywek: pucharowy „brazylijski” do dwóch przegranych, jeden set do 21 pkt.

Rozstawiono dwie pary: Król/Cebula (1) oraz Błoński/Dudek (2)

Sędzia główny – Janusz Wojdyła

Kierownik zawodów – Augustyn Jamro

Obsada sędziowska – 6 sędziów, obsługa techniczna – 4 osoby z UKS Kromer

Biuro zawodów: Gorlicki Klub Piłki Siatkowej oraz OSiR Gorlice

Warunki atmosferyczne: godziny ranne –zachmurzenie całkowite po opadach deszczu,
w godzinach popołudniowych – słonecznie temp 20-28°C.

Czas trwania zawodów: 9.00 – 20.30

Otwarcia turnieju dokonał Dyrektor OSiR Pan Mariusz Duszowicz w obecności pozostałych przedstawicieli organizatorów.

WYNIKI TECHNICZNE:

Król/Cebula – Cul/Matras                                                 18:21

Przywara/Nalepka – Sroka/Sroka                                    19:21

Ignaczak/Baran – Janusz/Konieczny                                21:14

Mrozek/Mrozek – Szura/Galas                                         18:21

Rusin/Rusin – Nikiel/Kaszyk                                             21:16

Rusin/Płecha – Siwek/Cup                                                            21:9

Bulanda/Majewski – Lipiec/Zarobkiewicz                                   15:21

Rostalski/Bilski – Apostoł/Smółka                                     21:17

Szatan/Cebula – Marszałek/Buksa                                               21:13

Foryś/Semeniuk – Haraf/Kowalik                                     16:21

Szczepański/Knaga – Osuch/Osuch                                 17:21

Dziedzic/Budziak – Niemiec/Krupczak                           9:12

Marć/Godek – Gdowski/Ciępka                                        17:21

Wąsowski/Kudasik – Błoński/Dudek                                10:21

Cul/Matras – Sroka/Sroka                                                 21:12

Ignaczak/Baran – Szura/Galas                                          8:21

Rusin/Rusin – Rusin/Płecha                                                          20:22

Lipeic/Zarobkiewicz – Rostalski/Bilski                              12:21

Szatan/Cebula – Haraf/Kowalik                                       13:21

Osuch/Osuch – Niemiec/Krupczak                                              21:14

Toczek/Reczek – Gdowski/Ciępka                                    11:21

Kuś/Mędoń – Dudek/Błoński                                            16:21

Król/Cebula – Przywara/Nalepka                                    21:15

Janusz/Konieczny – Mrozek/Mrozek                               21:19

Nikiel/Kaszyk – Siwek/Cup                                               21:7

Bulanda/Majewski – Apostoł/Smółka                               21:15

Marszałek/Buksa – Foryś/Semeniuk                                 21:16

Szczepański/Knaga – Dziedzic/Budziak                          21:8

Król/Cebula – Kuś/Mędoń                                                 21:13

Janusz/Konieczny – Toczek/Reczek                                 21:11

Nikiel/Kaszyk – Niemiec/Krupczak                                  21:16

Bulanda/Majewski – Szatan/Cebula                                 13:21

Marszałek/Buksa – Lipiec/Zarobkiewicz                          19:21

Szczepański/Knaga – Rusin/Rusin                                               24:22

Marć/Godek – Ignaczak/Baran                                         20:22

Wąsik/Kudasik – Sroka/Sroka                                           12:21

Cul/Matras – Szura/Galas                                                 21:17

Rusin/Płecha – Rostalski/Bilski                                          21:19

Haraf/Kowalik – Osuch/Osuch                                         21:14

Gdowski/Ciępka – Dudek/Błoński                                    15:21

Król/Cebula – Janusz/Konieczny                                      22:24

Nikiel/Kaszyk – Szatan/Cebula                                         21:18

Lipiec/Zarobkiewicz – Szczepański/Knaga                                 20:22

Ignaczak/Baran – Sroka/Sroka                                          21:19

Janusz/Konieczny – Rostalski/Bilski                                 13:21

Nikiel/Kaszyk – Szura/Galas                                             18:21

Szczepański/Knaga – Gdowski/Ciępka                            13:21

Ignaczak/Baran – Osuch/Osuch                                       21:17

Rostalski/Bilski – Szura/Galas                                           21:15

Gdowski/Ciępka – Ignaczak/Baran                                             15:21

Cul/Matras – Rusin/Płecha                                                17:21

Haraf/Kowalik – Dudek/Błoński                                       14:21

Haraf/Kowalik – Rostalski/Bilski                                       19:21

Cul/Matras – Ignaczak/Baran                                           21:15

½ FINAŁU:

Rusin/Płecha – Rostalski/Bilski                                          21:14

Dudek/Błoński – Cul/Matras                                             21:19

O V MIEJSCE:

Ignaczak/Baran – Haraf/Kowalik                                     21:17

O III MIEJSCE:

Rostalski/Bilski – Cul/Matras                                             16:21

FINAŁ O I MIEJSCE :

Rusin/Płecha – Dudek/Błoński                                          26:24

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1.      Rusin Paweł/Płechta Michał                                   –           Janów Lubelski

2.      Dudek Bartosz/ Błoński Bartłomiej             –           Kraków

3.      Cul Paweł/Matras Zenon                            –           Kraków

4.      Rostalski Artur/Bilski Michał                      –           Rzeszów

5.      Ignaczak Bartłomiej/Baran Maciej                         –           Nowy Sącz

6.      Haraf Aleksander/Kowalik Krystian         –           Nowy Sącz

7-8. Szura Marcin/Galas Sebastian                   –           Gorlice

Gdowski Tomasz/Ciępka Andrzej                         –           Tarnów

9-12.  Janusz Marcin/Konieczny Dawid                         –           Nowy Sącz

Nikiel Przemysław/Kaszyk Bartłomiej       –           Gorlice

Szczepański Sergiusz/Knaga Damian       –           Tarnów

Osuch Kacper/Osuch Michał                     –           Chobrzany

13-16.  Król Robert/Cebula Stanisław                    –           Nowy Sącz

Szatan Adrian/Cebula Jakub                      –           Tarnów

Lipiec Paweł/Zarobkiewicz Albert             –           Chobrzany

Sroka Marcin/Sroka Mateusz                     –           Ropczyce

17-24. Kuś Mateusz/Mędoń Piotr                          –           Nowy Sącz

Toczek Piotr/Reczek Hubert                                   –           Gorlice

Niemiec Bartłomiej/Krupczak Gniewomir            –           Gorlice

Bulanda Dawid/Majewski Karol                –           Nowy Targ

Marszałek Bartłomiej/Buksa Andrzej        –           Zawoja

Rusin Grzegorz/Rusin Wojciech                 –           Bratkowice

Marć Przemysław/Godek Radosław          –           Ropczyce

Wąsik Kamil/Kudasik Tomasz                   –           Podwilk

25-30.  Przywara Wojciech/Nalepka Grzegorz     –           Bobowa

Mrozek Krzysztof/Mrozek Rafał                –           Gorlice

Siwek Dawid/Cup Mateusz                                   –           Siary

Apostoł Aleksander/Skółka Roman                       –           Nowy Targ

Foryś Jerzy/Semeniuk Mariusz                   –           Chełm

Dziedzic Andrzej/Budziak Jacek               –           Osobnica

Każdy z zawodników za miejsca 1-4 otrzymał puchar oraz dyplom,  nagrody finansowe za miejsca 1-6 /zgodnie z regulaminem/.

Dodatkowo zwycięzcy otrzymali 2 szt. „Kronik Sportu Polskiego 2010”.
W uroczystości zakończenia i wręczenia wyróżnień udział wzięli: Pan Aleksander Augustyn – Kierownik Wydziału Oświaty Kultury i Sportu Pan Krzysztof Kozłowski – Gorlicki Klub Piłki Siatkowej oraz Pan Janusz Wojdyła – UKS „Kromer” Gorlice.

Gorlice, 2011-06-18
OSiR –4121/28 /2011

Gorlice, 2011-07-19

OSiR – 4121/18/3/2011

KOMUNIKAT Z OTWARTYCH

 MISTRZOSTW GORLIC

W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ KOBIET

 

Zawody odbyły się na boiskach przy basenie otwartych OSiR w dniu 17.07.2011 r. Organizatorami byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach, Gorlicki Klub Piłki Siatkowej, UKS KROMER Gorlice, Urząd Miejski w Gorlicach. W zawodach uczestniczyło 8 par. System rozgrywek – „pucharowy – brazylijski”, gra do wygrania 2 setów. Set do 15 punktów, trzeci do 11.

Warunki atmosferyczne: słonecznie, tem. 27o  .C.

 

WYNIKI:
Obrzud / Steniowicz      –           Perkosz / Świechowska                                    2:1        ( 15:9,6:15,11:8 )
Urlik / Suchodolska       –           Pasieczna / Zygarlicka                          2:0        ( 15:5, 15:8 )
Stolarz / Brzezińska      –           Stojek / Tokarczyk                               2:0        ( 15:5, 15:12 )
Mrozek / Wrzosek        –           Jachym / Dolak                                    0:2        ( 8:15, 5:15 )
Obrzud / Steniowicz      –           Urlik / Suchodolska                              0:2        ( 10:15, 7:15 )
Stojek / Tokarczyk        –           Jachym / Dolak                                    2:0        ( 15:11, 15:10 )
Perkosz / Świechowska –          Pasieczna / Zygarlicka                         2:0        ( 15:10, 15:8 )
Stolarz / Brzezińska      –           Mikosz Wrzosek                                  2:1        ( 15:6, 16:18, 11:5 )  Jachym / Dolak                 –           Perkosz / Świechowska                        0:2        ( 14:16, 13:15 )
Stolarz / Brzezińska      –           Obrzud / Steniowicz                             2:0        ( 15:13, 15:5 )

Półfinały:
Urlik / Suchodolska       –           Perkosz / Świechowska                        2:0        ( 15:13, 16:14 )
Stojek / Tokarczyk        –           Stolarz / Brzezińska                              2:1        ( 15:11, 12:15, 11:9 )

O miejsce 5-6
Jachym / Dolak            –           Obrzud / Stenowicz                              2:0