Dobra gra w jednym secie !!!

1

Hutnik Wanda Kraków – GKPS

3:0 (27:25,25:17,25:13)

Na odrabianie zaległości z I rundy nasza drużyna wybrała się do Krakowa, aby zmierzyć się z zespołem Hutnika-Wandy, który w obecnych rozgrywkach II ligi prezentuje się najlepiej z beniaminków.

Krakowski zespół potwierdził to również w piątkowym meczu, mając duże problemy jedynie w I secie, w którym trwała wyrównana walka aż do jego końca, zakończonego grą na przewagi 27:25.

Nasza drużyna nie wykorzystała piłki setowej przy stanie 24:23, gdy atakujący zespołu Gospodarzy szczęśliwie przedarł się przez podwójny blok. W dwóch kolejnych ustawieniach to zespół Hutnika zaprezentował się bardzo pewnie zdobywając punkty potrzebne do wygrania tej partii.

W dwóch kolejnych setach Hutnicy zdecydowanie poprawili swoją grę, zwłaszcza w polu zagrywki. Pomimo świetnej postawy naszego libero, Bartka KASZYKA, który zanotował w przyjęciu 71% skuteczności, od początku tych partii notowali kilka punktów przewagi, którą bez większych problemów potrafili zwiększać aż do ich końca.

Pod koniec trzeciego seta szansę debiutu w rozgrywkach na poziomie II ligi otrzymał młodszy z braci Góra, Grzegorz, ale niestety, wobec świetnej gry Hutników nie udało mu się zanotować żadnej zdobyczy punktowej.

W naszej drużynie na wyróżnienie w tym meczu zasłużyli, oprócz wspomnianego już grającego na pozycji libero, B. Kaszyka, zdobywca 13 punktów, Bartosz SZPYRKA oraz rozgrywający Szymon MOTYKA, który po raz pierwszy od początku sezonu otrzymał szansę poprowadzenia gry zespołu a także środkowy, Marcin GÓRA.

GKPS: MOTYKA Szymon(3punkty), BĄK Michał(3), LUDWIN Łukasz(3), SZPYRKA Bartosz(13), TUREK Adrian(6), GÓRA Marcin(7), KASZYK Bartłomiej(L), NIKIEL Przemysław(C), KRUPCZAK Gniewomir, TUREK Sebastian(L), DUDEK Jakub
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Wyniki i tabelę II ligi Grupy VI można zobaczyć tutaj

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply