II LIGA ROZPOCZĘTA !!!

7

Karpaty Krosno Glass – GKPS

3:0 (25:11,25:20,25:17)

Podpisem złożonym na protokole meczu inaugurującego rozgrywki II ligi grupy VI, nasz Kapitan oficjalnie potwierdził udział naszego zespołu w tych prestiżowych dla naszego Klubu zmaganiach.

Zagraliśmy mecz w hali MOSiRu wypełnionej kibicami, przy bardzo głośnym dopingu, jako absolutny debiutant w tych rozgrywkach, z zespołem, który w drugiej lidze gra nieprzerwanie od ponad 50 lat!!! I jak można było się spodziewać dostaliśmy od faworyta niezłą lekcję siatkówki, zwłaszcza w I secie.

Warto jednakże uczciwie dodać, że gdy minęła trema związana z debiutem naszego zespołu w meczu tej rangi, to udawało się od czasu do czasu przeprowadzić fajną akcję, która dawała naszym zawodnikom bardzo dużo radości.

Ponieważ był to nasz pierwszy mecz w tych rozgrywkach, więc akurat w tym dniu i przy tym przeciwniku nie wynik był dla nas najważniejszy, ale możliwość zaprezentowania się na boisku pełnej czternastki zawodników, co nam się w pełni udało.

Pierwsza kolejka rozgrywek  grupy VI pokazała, że o czołowe lokaty bić się będą zespoły, które w poprzednim sezonie już występowały w tych rozgrywkach oraz dodatkowo drużyna znana nam doskonale z nazwy, a mianowicie Arka Chełm (Wojsławice), która dokonała przed sezonem znaczących wzmocnień.

Tak więc nasza przygoda z II ligą się rozpoczęła i mamy nadzieję, że pomimo porażek (a będzie ich zapewne więcej niż zwycięstw), nasi zawodnicy będą czerpać wiele radości z samego udziału w tych rozgrywkach.

GKPS: NIKIEL Przemysław(C), CZUPIK Paweł, KRUPCZAK Gniewomir SZPYRKA Bartosz, TUREK Adrian, LUDWIN Łukasz, KASZYK Bartłomiej(L), TUREK Sebastian(L), GÓRA Marcin, MOTYKA Szymon, MANIAK Piotr, BĄK Michał, DUDEK Jakub, GUBAŁA Kacper
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Gorlickim Kibicom, którzy zapewne bardzo licznie będą chcieli obejrzeć inaugurację II ligi w Gorlicach chcemy przekazać informację, że na prośbę drużyny MKS MOSiR Jasło mecz z tym zespołem, który miał być zgodnie z terminarzem rozgrywek rozegrany 3 października, został przełożony na dzień 31 października na godz. 18,oo.

Tak więc pierwszy mecz II ligi w Gorlicach rozegramy w hali OSiR z zespołem Arka Chełm, 17.10.2020.

O szczegółach poinformujemy w późniejszym terminie.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply