Zakończył się etap rejonowy rozgrywek Minisiatkówki o awans do finału wojewódzkiego. W rozegranych w Nowym Sączu zawodach nieźle zaprezentowali się nasi najmłodsi siatkarze, występujący w kategoriach „Trójki” i „Dwójki”.
Archive for the ‘ogólne’ Category
Grali najmłodsi minisiatkarze
Udany Turniej minisiatkarskich „Czwórek”
W rozegranym w dniu wczorajszym w Nowym Sączu kolejnym turnieju eliminacyjnym do finału wojewódzkiego w minisiatkówce w kategorii „Czwórki”, znakomicie spisały się dwa nasze zespoły, występujące w I grupie.
Wygrana w Lidze Okręgowej
Znakomicie w I turnieju Ligi Okręgowej spisały się nasze zespoły. Wśród pięciu startujących drużyn 1 miejsce zdobył GKPS II natomiast GKPS I – 3 miejsce.
Turniej został zorganizowany przez TZPS w Nowym Sączu, aby zapełnić lukę w rozgrywkach po zakończeniu Mistrzostw Małopolski w kategoriach młodzieżowych (Juniorzy i Kadeci).
I turniej Ligi Okręgowej TZPS
W dniu jutrzejszym w hali II LO w Nowym Sączu zostanie rozegrany I Turniej Ligi Okręgowej, w którym udział wezmą dwa zespoły naszego Klubu. Zawody rozpoczną się o godz. 9,oo a wyjazd do Nowego Sącza został zaplanowany na godz. 7,45 (zbiórka obok Hali OSiR).
III miejsce Młodzików w Turnieju II ligi
W rozegranym w Myślenicach kolejnym turnieju rozgrywek Mistrzostw Małopolski Młodzików, występująca w II lidze nasza drużyna po bardzo zaciętych meczach ostatecznie uplasowała się na III miejscu. Wynik ten daje naszemu zespołowi w aktualnej tabeli rozgrywek 7 miejsce.
Udany Turniej Minisiatkówki
W sobotę, 23 lutego, w Hali sportowej MZS nr 1 w Gorlicach rozegrany został turniej Minisiatkówki w kategoriach „Dwójki”, „Trójki” i „Czwórki”, który zorganizował GKPS Gorlice. Zawody te były rozgrywane w ramach eliminacji do finału wojewódzkiego Turnieju o Puchar Kinder+Sport.
Zarząd GKPS Gorlice składa serdeczne podziękowanie Dyrekcji MZS nr1 w Gorlicach za udostępnienie Hali Sportowej na te zawody.
Zawody Minisiatkówki
W najbliższą sobotę, 23 lutego, w Hali Sportowej MZS nr1 w Gorlicach zostanie rozegrany kolejny turniej Minisiatkówki w ramach eliminacji strefowych do Finału wojewódzkiego w ramach Ogólnopolskich zawodów o Puchar Kider+Sport.
Zawody te, których głównym organizatorem jest Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu oraz jako gospodarz Gorlicki Klub Piłki Siatkowej, zostaną rozegrane w kategoriach „Dwójek”, „Trójek” i „Czwórek” Chłopców.
Serdecznie zapraszamy!!!
Ruszają Play-Offy w Plus Lidze
W najbliższy piątek, 15.02 rozpoczyna się runda ćwierćfinałowa Play-Off w najwyższej klasie rozgrywkowej męskiej siatkówki w Polsce – Plus Lidze.
Miło nam poinformować, że w pierwszym meczu tych rozgrywek, który zostanie rozegrany pomiędzy Jastrzębskim Węglem a Effectorem Kielce, w drużynie gości z Kielc wystąpi wychowanek naszego Klubu, Michał Kozłowski. Na transmisję telewizyjną z tego meczu zapraszamy do Polsatu Sport na godz. 18,00.
Grały Minisiatkarskie „Dwójki” i „Trójki”
W sobotę, 2 lutego zostały rozegrane kolejne turnieje Minisiatkówki w kategoriach „Dwójki” i „Trójki”, które zorganizował TZPS w Nowym Sączu w hali sądeckiego MOSiR-u. W zawodach tych udział wzięły cztery zespoły GKPS w „Dwójkach” oraz jeden w „Trójkach”.
Młodzicy wygrali Turniej
W rozgrywanym w dniu 01 lutego w sali gimnastycznej MZS nr6 kolejnym turnieju rozgrywek Młodzików, nasza drużyna odniosła dwa zdecydowane zwycięstwa nad swoimi przeciwnikami, uzyskując tym samym ponowny awans do II ligi.

24 marca, 2013



Status OPP pozwala na uzyskiwanie z 1,5 % podatku, dodatkowych środków finansowych na działalność naszego Stowarzyszenia, które niewątpliwie poprawią jakość szeroko rozumianego procesu szkolenia dzieci i młodzieży z rejonu miasta Gorlice, będących członkami GKPS.
















