Archive for the ‘ogólne’ Category

Grali najmłodsi minisiatkarze

Zakończył się etap rejonowy rozgrywek Minisiatkówki o awans do finału wojewódzkiego. W rozegranych w Nowym Sączu zawodach nieźle zaprezentowali się nasi najmłodsi siatkarze, występujący w kategoriach „Trójki” i „Dwójki”.

Read more »

Udany Turniej minisiatkarskich „Czwórek”

W rozegranym w dniu wczorajszym w Nowym Sączu kolejnym turnieju eliminacyjnym do finału wojewódzkiego w minisiatkówce  w kategorii „Czwórki”, znakomicie spisały się dwa nasze zespoły, występujące w I grupie.

Read more »

Wygrana w Lidze Okręgowej

Znakomicie w I turnieju Ligi Okręgowej spisały się nasze zespoły. Wśród pięciu startujących drużyn 1 miejsce zdobył GKPS II natomiast GKPS I – 3 miejsce.

Turniej został zorganizowany przez TZPS w Nowym Sączu, aby zapełnić lukę w rozgrywkach po zakończeniu Mistrzostw Małopolski w kategoriach młodzieżowych (Juniorzy i Kadeci).

Read more »

I turniej Ligi Okręgowej TZPS

W dniu jutrzejszym w hali II LO w Nowym Sączu zostanie rozegrany I Turniej Ligi Okręgowej, w którym udział wezmą dwa zespoły naszego Klubu. Zawody rozpoczną się o godz. 9,oo a wyjazd do Nowego Sącza został zaplanowany na godz. 7,45  (zbiórka obok Hali OSiR).

III miejsce Młodzików w Turnieju II ligi

W rozegranym w Myślenicach kolejnym turnieju rozgrywek Mistrzostw Małopolski Młodzików, występująca w II lidze nasza drużyna po bardzo zaciętych meczach ostatecznie uplasowała się na III miejscu. Wynik ten daje naszemu zespołowi w aktualnej tabeli rozgrywek 7 miejsce.

Read more »

Udany Turniej Minisiatkówki

W sobotę, 23 lutego, w Hali sportowej MZS nr 1 w Gorlicach rozegrany został turniej Minisiatkówki w kategoriach „Dwójki”, „Trójki” i „Czwórki”, który zorganizował GKPS Gorlice. Zawody te były rozgrywane w ramach eliminacji do finału wojewódzkiego Turnieju o Puchar Kinder+Sport.

Zarząd GKPS Gorlice składa serdeczne podziękowanie Dyrekcji MZS nr1 w Gorlicach za udostępnienie Hali Sportowej na te zawody.

Read more »

Zawody Minisiatkówki

W najbliższą sobotę, 23 lutego, w Hali Sportowej MZS nr1 w Gorlicach  zostanie rozegrany kolejny turniej Minisiatkówki w ramach eliminacji strefowych  do Finału wojewódzkiego w ramach Ogólnopolskich zawodów o Puchar Kider+Sport.

Zawody te, których głównym organizatorem jest Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu oraz jako gospodarz Gorlicki Klub Piłki Siatkowej, zostaną rozegrane w kategoriach „Dwójek”, „Trójek” i „Czwórek” Chłopców.

Serdecznie zapraszamy!!!

Ruszają Play-Offy w Plus Lidze

W najbliższy piątek, 15.02 rozpoczyna się runda ćwierćfinałowa Play-Off w najwyższej klasie rozgrywkowej męskiej siatkówki w Polsce – Plus Lidze.

Miło nam poinformować, że w pierwszym meczu tych rozgrywek, który zostanie rozegrany pomiędzy Jastrzębskim Węglem a Effectorem Kielce, w drużynie gości z Kielc wystąpi wychowanek naszego Klubu, Michał Kozłowski.  Na transmisję telewizyjną z tego meczu zapraszamy do Polsatu Sport na godz. 18,00.

Grały Minisiatkarskie „Dwójki” i „Trójki”

W sobotę, 2 lutego zostały rozegrane kolejne turnieje Minisiatkówki w kategoriach „Dwójki” i „Trójki”, które zorganizował TZPS w Nowym Sączu  w hali sądeckiego MOSiR-u. W zawodach tych udział wzięły cztery zespoły GKPS w „Dwójkach” oraz jeden w „Trójkach”.

Read more »

Młodzicy wygrali Turniej

W rozgrywanym w dniu 01 lutego w sali gimnastycznej MZS nr6 kolejnym turnieju rozgrywek Młodzików, nasza drużyna odniosła dwa zdecydowane zwycięstwa nad swoimi przeciwnikami, uzyskując tym samym ponowny awans do II ligi.

Read more »