Kadeci rozpoczynają sezon zwycięstwem !!!

GKPS – Radwansport Gdów

3:0 (25:9,25:21,25:16)

W swoim pierwszym meczu Mistrzostw Małopolski Kadetów – Grupa Wschód, nasza drużyna pokonała zdecydowanie zespół Radwansport Gdów w stosunku 3:0, w setach do 9,21 i 16.

Po zdecydowanie wygranym pierwszym secie, w którym nasza drużyna miała ogromną przewagę w każdym siatkarskim elemencie, w dwóch kolejnych partiach gra była już bardziej wyrównana.

Spowodowane to było rozluźnieniem, które wkradło się w szeregi naszego zespołu, czego konsekwencją była duża ilość błędów własnych. Na szczęście koncentracja powróciła w końcowych fragmentach tych setów i nasz zespół bez problemów wywalczył punkty konieczne do ich wygrania.

GKPS:  BĄK Artur, ZIELIŃSKI Dawid(C), JANUSZ Bartłomiej, GĄSIOR Łukasz, ZASOWSKI Tomasz, WÓJCIKEWICZ HubertKAMIŃSKI Dawid(L), WAL Radosław, KOZIEŃ Leon, KOZIEŃ Borys, ZAWIŚLAK Krystian
Trener: Tomasz CHMURA

Tabela rozgrywek Kadetów tutaj:

Do rozgrywek sezonu 2022/2023 zgłoszeni zostali: ZIELIŃSKI Dawid, BĄK Artur, JANUSZ Bartłomiej, ZASOWSKI Tomasz, WÓJCIKEWICZ Hubert, GĄSIOR Łukasz, KAMIŃSKI Dawid, WAL Radosław, ZAWIŚLAK Krystian, GORZKOWICZ Maksymilian, KOZIEŃ Borys, KOZIEŃ Leon.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply