Minisiatkówka bez Finałów !!!

Rozegrane zostały Półfinałowe Turnieje Minisiatkówki w kategoriach „Single„, „Dwójki„, „Trójki” oraz „Czwórki„.

Niestety, naszym zespołom nie udało się wywalczyć miejsc dających awans do Turniejów Finałowych o Mistrzostwo Małopolski.

Tym samym drużyny Minisiatkówki GKPS zakończyły oficjalne rozgrywki sezonu 2025/2026 w ramach Eliminacji do Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówki o Puchar Kinder Joy of Moving na etapie Półfinałów Mistrzostw Małopolski.

Pomimo braku awansu do finałów tegorocznych rozgrywek, gratulujemy najmłodszym członkom naszej siatkarskiej Rodziny wielkiego zaangażowania oraz sportowej postawy w trakcie treningów oraz zawodów i życzymy sukcesów w kolejnym sezonie.

Udział w całym cyklu startów sezonu 2025/2026 nie byłby możliwy bez wielkiego zaangażowania Rodziców oraz pomocy Sponsorów naszego Klubu .

Dziękujemy za wsparcie !!!

Gorlice Miasto Światłatsi,  TR Ubezpieczenia, WYSOWIANKA, Ekspand, Panwa, Stomatologia Wichlińscy, KowalskiOkna, Centex Trans, Mini Drukarnia Gorlice

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply