Mistrzowie Gorlic w plażówce wyłonieni !!!

Plażówka OM Gorlic

Z tygodniowym wyprzedzeniem w stosunku do poprzednich lat zostały rozegrane tegoroczne Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Plażówce Mężczyzn i Kobiet. Miało to niewątpliwie wpływ na skromniejszą niż zwykle obsadę.

W sobotę, 3 lipca 2021, na świetnie przygotowanych boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji wystartowało 19 par, które zjechały do naszego miasta z różnych regionów Polski. Mieliśmy przyjemność gościć w naszym mieście miedzy innymi: zawodnika czołowego klubu PlusLigi, Trefla Gdańsk, Bartłomieja Mordyla, występującego na pozycji libero w drużynie Czarnych Radom (PlusLiga), Macieja Nowowsiaka, czy też przyjmującego Wisły Bydgoszcz (I liga), Kamila Kosibę.

Po wielogodzinnych zmaganiach, Mistrzami Gorlic zostali Dominik  PASZEK i Kacper KOMAR (Strzyżów/Rzeszów), którzy w finale pokonali Macieja NOWOWSIAKA i Jakuba DERENIA (Nowy Sącz/Rzeszów).

W niedzielnych (4 lipca) zawodach kobiet, wystartowało 6 par. Mistrzyniami Gorlic na rok 2021 została para Aleksandra LIDWIN i Wiktoria WOSIEWICZ, która  w finale pokonała ubiegłoroczne zwyciężczynie, Małgorzatę FLAGA i Katarzynę NIEDZIAŁEK.

Wyniki techniczne turnieju Mężczyzn można zobaczyć tutaj, natomiast turnieju Kobiet tutaj.

Galerię można zobaczyć tutaj.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply