Pierwsze zwycięstwo w Szymbarku !!!

GKPS – Hetman Włoszczowa

3:2  (20:25,25:19,12:25,25:19,15:12)

W drugim meczu  Ćwierćfinałowego Turnieju o Awans do II ligi, który rozgrywany jest gościnnie w Szymbarku, nasza drużyna po ciężkim boju pokonała zespół Hetmana Włoszczowa w stosunku 3:2 (-20,19,-12,19,12).

W wypełnionej po brzegi Kibicami siatkówki Hali Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II, GKPS zaprezentował dużo lepszą grę niż w pierwszym spotkaniu Turnieju. Emocjonująca końcówka tego meczu wyzwoliła u obserwatorów ogromne emocje a profesjonalnie zorganizowany doping (Trybus Szymbark), miał ogromny wpływ na postawę zawodników naszej drużyny, którzy z ogromnym poświęceniem walczyli o każdą piłkę. Ostatni punkt w meczu zdobył świetnym, pojedynczym blokiem Michał Bąk, dobry duch naszego zespołu a zarazem mieszkaniec Szymbarku.

W imieniu naszych zawodników składamy więc gorące podziękowania Chłopakom z drużyny amatorskiej Trybusa Szymbark za doping i prosimy o pomoc w dniu jutrzejszym, w ostatnim meczu Turnieju, który będzie decydował o naszym ewentualnym awansie.

W pierwszym meczu drugiego dnia Turnieju drugie zwycięstwo odnotowała na swoim koncie drużyna Wisłoka Strzyżów, pokonując 3:0 zespół Arki Wojsławice.

Wisłok Strzyżów – Arka Wojsławice

3:0  (25:20,25:23,25:20)

W drugim meczu nasza drużyna zagrała w składzie:

GKPS:  GÓRA Marcin, NIKIEL Przemysław(C), CZUPIK Paweł, KRUPCZAK Gniewomir, SZPYRKA Bartosz, TUREK Adrian, KASZYK Bartłomiej(L), RAK Artur(L); BĄK Michał, MOTYKA Szymon, CZERWIEŃ Szymon, GÓRA Grzegorz, TUREK Sebastian, GUBAŁA Kacper
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Sędziowali: Z. Rybicki, W. Guratowski, T. Wcześny,  B. Mężyk, H. Wojdyła

Tabelę zobacz tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply