Pozycja lidera utrzymana, ale …

GSKS Laskowa – GKPS

3:1 (25:21,23:25,25:18,25:19)

Niestety, nie potwierdziły się nasze oczekiwania co do osiągnięcia korzystnego rezultatu z wyjazdowego meczu w Laskowej.

Drużyna Gospodarzy po rozegraniu świetnych zawodów zainkasowała w meczu z liderem rozgrywek komplet punktów, pokonując nasz zespół w stosunku 3:1.

Gospodarze po kilku nieudanych ostatnio spotkaniach, na mecz z GKPS-em zmobilizowali wszystkie siły i przyznać trzeba, że zaprezentowali się świetnie. Przede wszystkim zdominowali nasz zespół w elemencie zagrywki (do niesamowicie skutecznego D. Stacha dołączyli również Z. Matras i A. Wandas). Maleńka sala miejscowej szkoły nie wybacza nawet minimalnych niedokładności w przyjęciu i był to element w znacznej mierze decydujący o wyniku tego spotkania.

Nasi zawodnicy próbowali przeciwstawić się drużynie z Laskowej grą na siatce, ale kilka efektownych bloków to niestety było za mało, aby uzyskać korzystny wynik.

W czołówce tabeli zrobiło się niezwykle ciasno i wszystko wskazuje na to, że o dwa premiowane awansem do gry o II ligę miejsca, toczyć się będzie walka pomiędzy czterema czołowymi zespołami do samego końca rozgrywek.

GKPS:  NIKIEL Przemysław(C), CZUPIK Paweł, KRUPCZAK Gniewomir, SZPYRKA Bartosz, TUREK Adrian, GÓRA Marcin, KASZYK Bartłomiej(L), GRYGA Adam, MANIAK Piotr, BĄK Michał, PIETRUSZA Szymon, Roman Jakub, Gubała Kacper
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Tabelę zobacz tutaj

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply