Rozpoczynamy sezon 2022/23 !!!

Już w najbliższą sobotę, 8 października 2022 roku, meczem I Ligi małopolskiej z zespołem AS Niepołomice, pierwsza drużyna Seniorów naszego Klubu rozpoczyna nowy sezon 2022/2023. Mamy nadzieję, że będzie to sezon równie udany jak poprzedni, tym bardziej, że do drużyny powrócili po rocznym wypożyczeniu do Jasła, przyjmujący Paweł CZUPIK oraz środkowy Łukasz LUDWIN.

Oprócz wyżej wymienionych w zespole występować będą: Przemysław NIKIEL (kapitan drużyny), Michał BĄK, Bartosz SZPYRKA, Bartłomiej KASZYK, Kamil DYGOŃ, Marcin GÓRA, Adrian TUREK, SZYMON CZERWIEŃ, Sebastian TUREK i Konrad DZIKI.

W miarę potrzeby, w niektórych meczach drużyna (tak jak w poprzednim sezonie) będzie wspomagana przez niektórych zawodników grających w GKPS II Szymbark. Są to: Szymon MOTYKA, Sebastian DUDA czy Krzysztof CETNAROWSKI.

Mamy nadzieję, że do zespołu dołączą również najlepsi zawodnicy z drużyny Kadetów.

Ponieważ w tym sezonie I Liga małopolska zapowiada się na bardzo wyrównaną, dlatego też jesteśmy pewni, że w trakcie meczy w gorlickiej hali OSiR będą ogromne emocje. Wstęp na mecze jest bezpłatny.

Z A P R A S Z A M Y  !!!

Wkrótce podamy więcej szczegółów o meczu z AS Niepołomice.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply