Świetny mecz Juniorów !!!

GKPS – Iskierka Tarnów

3:0 (25:11,25:16,25:17)

To był pokaz siatkówki w wykonaniu naszego zespołu. Po świetnej grze nasza drużyna w zaległym spotkaniu z 13 grudnia, pokonała dobrze spisującą się w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Juniorów drużynę tarnowskiej Iskierki w stosunku 3:0, w setach do 11,16 i 17.

Jedynie na początku pierwszego seta Goście próbowali nawiązać walkę z GKPS-em wychodząc na prowadzenie 1:4 i 3:5. Gdy po serii świetnych zagrywek Adriana Krasoskiego nasza drużyna objęła prowadzenie 10:5, prezentując się znakomicie w grze na siatce, gdzie niekwestionowanym królem „bloku” okazał się Dawid Duda, zdobywanie kolejnych punktów przychodziło naszemu zespołowi z ogromną łatwością.

I nie było to spowodowane słabą grą przeciwników, tylko znakomitą postawą wszystkich zawodników GKPS-u, którzy walcząc ambitnie o każdą piłkę, prezentowali wysoki poziom gry, co we wszystkich trzech setach tego meczu skutkowało wysokim prowadzeniem.

Grając z ogromną swobodą na niespotykanym w tegorocznym sezonie poziomie sportowym, zdeklasowali swojego głównego konkurenta do zajęcia drugiego miejsca premiowanego awansem do Finału wojewódzkiego.

WIELKIE  GRATULACJE !!!

Tak więc pierwszy krok do tego celu został wykonany i naszym Juniorom pozostało wygrać dwa ostatnie mecze fazy zasadniczej: jutro z AS w Niepołomicach oraz z LKS Bobowa w niedzielnym derbowym spotkaniu w gorlickiej hali OSiR. Jeśli zagrają na poziomie zbliżonym do dzisiejszej konfrontacji z Iskierką, to będzie to czysta formalność.

I tego naszym Juniorom życzymy.

GKPS:  GRYGA Adam, URBANIK Norbert(C), GÓRA Grzegorz, KRASOSKI Adrian, CZERWIEŃ Szymon, DUDA Dawid, JURUŚ Piotr(L); PISARCZYK Kamil, Turek Sebastian, Filar Krystian
Trener: Bartłomiej NIEMIEC

Tabelę zobacz tutaj

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply