Tradycja rzecz święta

GKPS III liga – Wychowankowie i Juniorzy

20:25

GKPS III liga – Wychowankowie i Kadeci

25:17

GKPS Juniorzy – GKPS Kadeci

25:20

Zgodnie z wieloletnią już tradycją, w przeddzień Wigilii Bożego Narodzenia, w hali gorlickiego OSiR-u rozegrany został pokazowy mecz siatkówki, w którym wystąpili zawodnicy naszego Klubu, występujący w tegorocznych rozgrywkach w zespołach III ligi, Juniorów oraz Kadetów a także trójka Wychowanków, grająca aktualnie w II-go ligowych zespołach Małopolski i Podkarpacia.

Punktualnie o godz. 18,oo zgodnie z przyjętą formułą, na boisku pojawili się zawodnicy zespołu III ligi, aby rozegrać jednego seta przeciwko trójce Wychowanków wspartych Juniorami. Po bardzo emocjonującej grze niespodziewanie lepsi okazali się ci drudzy, wygrywając w stosunku 20:25.

W secie drugim na boisku zameldowali się Seniorzy, którzy za przeciwników mieli ponownie Wychowanków, tym razem wspartych Kadetami. Tą partię nasi III-cio ligowcy rozstrzygnęli zdecydowanie na swoją korzyść, wygrywając 25:17.

W secie trzecim i zarazem ostatnim na boisku zobaczyliśmy zespoły Juniorów i Kadetów. Dzięki dobrej dyspozycji w polu serwisowym lepszymi okazali się Juniorzy, pokonując swoich młodszych kolegów w stosunku 25:20.

Warto dodać, że wszystkie nasze zespoły w tegorocznych rozgrywkach spisują się znakomicie, mając ogromne szanse na zakwalifikowanie się do Finałów Mistrzostw Małopolski.

W przedświątecznym meczu pokazowym wystąpili:

GKPS III liga: NIKIEL Przemysław, BĄK Michał, KRUPCZAK Gniewomir, KASZYK Bartłomiej, SZPYRKA Bartosz, MANIAK Piotr, DYGOŃ Kamil, CZUPIK  Paweł

WYCHOWANKOWIE: GÓRA Marcin (MOSiR Bochnia), MATUŁA Rafał (Neobus Niebylec), CEBULA Maciej (Błękitni Ropczyce

GKPS JUNIORZY: TUREK Adrian, WACŁAWCZYK Andrzej, DOBEK Hubert, RECZEK Bartosz, DUDEK Bartłomiej, MOTYKA Szymon, ROMAN Jakub, PYZIK Patryk, GAWRON Tomasz, DUDA Sebastian, GUBAŁA Kacper

GKPS KADECI: GRYGA Adam, HABEREK Maciej, GÓRA Grzegorz, KRASOSKI Adrian, URBANIK Norbert, DUDA Dawid, RADZIK Patryk, JURUŚ Piotr, LACH Karol

Po zakończeniu zawodów, w restauracji Hotelu Margot (dzięki sponsorom naszego Klubu) z ich uczestnikami, przy obecności przedstawicieli Władz Miasta, Rady Miasta, Sponsorów, Rodziców i Mediów  spotkał się Zarząd GKPS na uroczystym opłatku. Złożyliśmy sobie życzenia Świąteczne oraz aby w Nowym Roku nasz Klub kontynuował swoją działalność na rzecz społeczności (zwłaszcza Młodzieży) naszego Miasta.

Do zobaczenia 23 grudnia 2016 roku !!!

Relację RTv Gorlice zobacz tutaj:

Mecz Pokazowy

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply