TURNIEJ POKAZOWY !!!

Turniej Pokazowy

Hala OSiR, sobota, 30.05.2026, godz. 1600

W sobotę, 30 maja 2026 roku od godziny 1600 w hali gorlickiego OSiR-u zostaną rozegrane towarzyskie zawody w formie Turnieju Pokazowego, które będą równocześnie zakończeniem sezonu halowego  2025/2026.

W trakcie tych zawodów zaprezentują się wszystkie grupy szkoleniowe naszego Klubu, począwszy do Minisiatkówki aż do Seniorów.

Program zawodów:

godz. 1600 – Turniej Minisiatkówki Single, Dwójki, Trójki, Czwórki

godz. 1630 – Mecz: Młodzicy vs Kadeci

godz. 1700 – Mecz: Juniorzy vs Seniorzy

godz. 1730 – Wspólna fotografia wszystkich uczestników oraz wręczenie słodkich upominków z okazji Dnia Dziecka.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym siatkarskim święcie wszystkich uczestników szkolenia w naszym Klubie, ich Rodziny a także  siatkarskich KIBICÓW.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply