Wygrany set Kadetów !!!

GKPS – AS Niepołomice

1:3 (19:25,26:24,20:25,22:25)

Pomimo porażki w pierwszym meczu sezonu z drużyną z Niepołomic, nasz nowy zespół Kadetów próbował podjąć walkę z bardziej doświadczonym przeciwnikiem. Dzięki temu udało się zwyciężyć w drugim secie 26:24, natomiast w pozostałych setach toczyć w miarę wyrównaną walkę.

Nasza nowa drużyna, w której najlepiej zaprezentował się najbardziej doświadczony zawodnik, Szymon Czerwień, mający za sobą występy w rozgrywkach poprzedniej kategorii wiekowej, popełniała bardzo dużo błędów w komunikacji na boisku.

Biorąc pod uwagę fakt, że dla niektórych zawodników tego zespołu był to pierwszy oficjalny występ w rozgrywkach, było to nieuniknione.

Należy mieć nadzieję, że ten wygrany set zmobilizuje zespół do dalszej pracy na treningach, co powinno mieć przełożenie na coraz więcej wygranych setów w kolejnych meczach.

GKPS:  CZERWIEŃ Szymon(C), TRZEŚNIAK Kamil, TUREK Sebastian, MIŚKOWIEC Eryk, JANTAS Jarosław, NIGBOR Dominik, TRZASOŚ Maciej(L); GRYBOŚ Patryk, MAKOWSKI Szymon, GAWRON Jan, ĆWIKLIK Mateusz(L), Rusnak Dawid
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI, Tomasz CHMURA

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply