Zaczynamy nowy sezon !!!

GKPS – UKS Zalew Świnna Poręba

Hala OSiR, sobota, 12.10.2019, godz. 1630

 

W najbliższą sobotę, 12 października, rozpoczynamy nowy sezon rozgrywkowy. W pierwszym meczu nasza drużyna seniorów, jako Mistrz Małopolski, spotka się z zespołem UKS Zalew Świnna Poręba, która jeszcze kilka lat temu występowała w najwyższej klasie rozgrywkowej Małopolski.

W ostatnim sezonie natomiast występowała w II lidze małopolskiej, zajmując III miejsce. W tabeli końcowej rozgrywek wyprzedziły ją minimalnie zespoły Sparty Kraków oraz Gryfa Brzesko.

W najwyższej klasie rozgrywkowej występować będzie dzięki kuriozalnej decyzji Zarządu MZPS, który wbrew regulaminowi rozgrywek oraz stanowisku Szkoleniowców I ligi, podjętym na przedsezonowym zebraniu szkoleniowców powiększył I ligę do 10 zespołów. Dzięki temu grać w niej będzie również zespół tarnowskiej Iskierki, który zgodnie z regulaminem powinien jako spadkowicz z I ligi występować w II lidze małopolskiej.

Pomimo tych perturbacji mamy nadzieję, że nasza drużyna wracając do gorlickiej hali OSiR, po nieszczęsnej końcówce poprzedniego sezonu, gdy musieliśmy rozgrywać bardzo ważny turniej Ćwierćfinałowy o awans do II ligi centralnej w gościnnej hali Szkoły Podstawowej w Szymbarku, zaprezentuje się na miarę swoich możliwości i udanie zainauguruje nowy sezon.

Mecz rozpocznie się o godz. 1630

Z A P R A S Z A M Y !!!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply