Zdecydowana wygrana Kadetów !!!

GKPS – MUKS Iskierka Tarnów

3:0 (25:11,25:10,25:20)

Zdecydowane zwycięstwo nad zespołem tarnowskiej Iskierki zanotowała na swoim koncie drużyna Kadetów naszego Klubu. W niedzielne popołudnie w gorlickiej hali OSiR, w meczu rozegranym awansem, pokonała ostatnią drużynę tabeli grupy WSCHÓD mistrzostw Małopolski w stosunku 3:0, w setach do 11,10 i 20.

Po dwóch pewnie wygranych setach w naszym zespole nastąpiło wyraźne rozluźnienie, dzięki czemu Gościom udało się wywalczyć 20 punktów w secie trzecim.

Na wyróżnienie w naszym zespole zasługuje Dawid ZIELIŃSKI, który jak na Kapitana drużyny przystało, od początku do końca tego spotkania prezentował ogromną wolę walki, bez względu na aktualny wynik. Jeśli koledzy z drużyny pójdą Jego śladem, to przed tym zespołem rysuje się perspektywa kwalifikacji do Finału wojewódzkiego. Na chwilę obecną (co najmniej do środy, 23 listopada, gdy zostaną rozegrane pozostałe mecze III kolejki), nasza drużyna jest liderem tabeli.

Brawo !!!

GKPS:  BĄK Artur, ZIELIŃSKI Dawid(C), JANUSZ Bartłomiej, GĄSIOR Łukasz, WAL Radosław, ZASOWSKI Tomasz, KAMIŃSKI Dawid(L), WÓJCIKIEWICZ Hubert,  KOZIEŃ Leon, KOZIEŃ Borys, ZAWIŚLAK Krystian
Trener: Tomasz CHMURA

Tabela rozgrywek Kadetów tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply