Derby dla nas !!!

Ogniwo Piwniczna

LKS Bobowa – GKPS

2:3 (19:25,26:24,23:25,25:19,15:17)

Dobrze kończy się rok 2017 dla seniorów naszego Klubu!!!

W bardzo zaciętym i emocjonującym, stojącym na wysokim sportowym poziomie meczu, w obecności licznie zebranej w hali ZS w Bobowej publiczności, nasza drużyna pokonała Gospodarzy w stosunku 3:2, w setach do 19,-24,23,-19 i 15.

Jak przystało na derbowy pojedynek, obydwa zespoły zaprezentowały całą gamę świetnych zagrań, począwszy od zagrywki, poprzez efektowne ataki i bloki a na znakomitej grze obronnej kończąc.

Oczywiście, przytrafiały się również błędy własne, które jednakże w tak emocjonującym meczu były nieuniknione. Zdecydowanie rekompensowały to kibicom efektowne obrony z obydwu stron siatki, które pozwalały zespołom na prowadzenie długich wymian, z reguły kończonych dynamicznymi atakami.

Mecz ten był więc znakomitą promocją siatkówki w powiecie, pokazującym, że również grając własnymi wychowankami (bez zewnętrznych wzmocnień), można prezentować wysoki poziom sportowy.

Oby więcej takich spotkań w nadchodzącym, 2018 roku.

GKPS:  NIKIEL Przemysław(C), CZUPIK Paweł, KRUPCZAK Gniewomir, SZPYRKA Bartosz, TUREK Adrian, BĄK Michał, KASZYK Bartłomiej(L), GÓRA Marcin, MANIAK Piotr, PIETRUSZA Szymon, JURUŚ Piotr(L), GRYGA Adam, Gubała Kacper, Czerwień Szymon
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Tabelę zobacz tutaj

Galerię z meczu zobacz tutaj

Relację TV zobacz tutaj

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply