facebook
Gorlicki Klub Piłki Siatkowej

Sezon halowy zakończony !!!

W sobotnie popołudnie, 30 maja, w hali gorlickiego OSiR-u rozegrane zostały towarzyskie zawody siatkówki w formie Turnieju Pokazowego, które równocześnie były zakończeniem halowego sezonu 2025/2026. Hala zapełniła się siatkarzami, począwszy od Minisiatkówki poprzez Młodzików, Kadetów, Juniorów aż po Seniorów oraz […]

TURNIEJ POKAZOWY !!!

Turniej Pokazowy Hala OSiR, sobota, 30.05.2026, godz. 1600 W sobotę, 30 maja 2026 roku od godziny 1600 w hali gorlickiego OSiR-u zostaną rozegrane towarzyskie zawody w formie Turnieju Pokazowego, które będą równocześnie zakończeniem sezonu halowego  2025/2026. W trakcie tych zawodów […]

Program „Klub 2026”

GKPS beneficjentem Programu Klub-2026. W tegorocznej edycji Programu, którego Operatorem Krajowym zostało ponownie Krajowe Zrzeszenie LZS, udział wzięło ponad 9000 Klubów a dofinansowanie uzyskało ponad 7500. Z satysfakcję pragniemy poinformować, że wśród nich znalazł się również nasz Klub. Otrzymane środki […]

Minisiatkówka bez Finałów !!!

Rozegrane zostały Półfinałowe Turnieje Minisiatkówki w kategoriach „Single„, „Dwójki„, „Trójki” oraz „Czwórki„. Niestety, naszym zespołom nie udało się wywalczyć miejsc dających awans do Turniejów Finałowych o Mistrzostwo Małopolski. Tym samym drużyny Minisiatkówki GKPS zakończyły oficjalne rozgrywki sezonu 2025/2026 w ramach […]

Wesołych Świąt !!!

Zdrowych, pogodnych, pełnych wiary, nadziei i miłości ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. oraz Wesołego Alleluja, Zawodnikom, Trenerom, Rodzicom, Działaczom, Sponsorom i Kibicom Siatkówki życzy Zarząd GKPS Gorlice

 

Sezon halowy zakończony !!!

W sobotnie popołudnie, 30 maja, w hali gorlickiego OSiR-u rozegrane zostały towarzyskie zawody siatkówki w formie Turnieju Pokazowego, które równocześnie były zakończeniem halowego sezonu 2025/2026.

Hala zapełniła się siatkarzami, począwszy od Minisiatkówki poprzez Młodzików, Kadetów, Juniorów aż po Seniorów oraz Rodzicami, Kibicami i Sponsorami naszego Klubu.

Rozegrane zostały zawody Minisiatkówki oraz mecze drużyn Młodzików z Kadetami i Juniorów z Seniorami, po których najmłodsi uczestnicy otrzymali z okazji Dnia Dziecka słodkie upominki.

Po zakończeniu rywalizacji sportowej przyszła pora na podziękowania dla Sponsorów GKPS-u oraz przedstawicieli Rodziców, którzy aktywnie przez cały sezon dopingowali nasze zespoły w rozgrywkach a także wspierali organizacyjnie działalność Klubu.

Podniosłym akcentem tego spotkania było uhonorowanie trenera Krzysztofa Kozłowskiego, który w 2026 roku obchodzi złoty Jubileusz 50-lecia pracy szkoleniowej na rzecz gorlickiej siatkówki.

dalej »

TURNIEJ POKAZOWY !!!

Turniej Pokazowy

Hala OSiR, sobota, 30.05.2026, godz. 1600

W sobotę, 30 maja 2026 roku od godziny 1600 w hali gorlickiego OSiR-u zostaną rozegrane towarzyskie zawody w formie Turnieju Pokazowego, które będą równocześnie zakończeniem sezonu halowego  2025/2026.

W trakcie tych zawodów zaprezentują się wszystkie grupy szkoleniowe naszego Klubu, począwszy do Minisiatkówki aż do Seniorów.

dalej »

Program „Klub 2026”

GKPS beneficjentem Programu Klub-2026.

W tegorocznej edycji Programu, którego Operatorem Krajowym zostało ponownie Krajowe Zrzeszenie LZS, udział wzięło ponad 9000 Klubów a dofinansowanie uzyskało ponad 7500.

Z satysfakcję pragniemy poinformować, że wśród nich znalazł się również nasz Klub.

Otrzymane środki zostaną przeznaczone na działalność bieżącą Klubu zgodnie ze złożonym wnioskiem.

Pełną listę Klubów, które uzyskały dofinansowanie, można zobaczyć tutaj:

Minisiatkówka bez Finałów !!!

Rozegrane zostały Półfinałowe Turnieje Minisiatkówki w kategoriach „Single„, „Dwójki„, „Trójki” oraz „Czwórki„.

Niestety, naszym zespołom nie udało się wywalczyć miejsc dających awans do Turniejów Finałowych o Mistrzostwo Małopolski.

Tym samym drużyny Minisiatkówki GKPS zakończyły oficjalne rozgrywki sezonu 2025/2026 w ramach Eliminacji do Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówki o Puchar Kinder Joy of Moving na etapie Półfinałów Mistrzostw Małopolski.

dalej »

Wesołych Świąt !!!

Zdrowych, pogodnych, pełnych wiary, nadziei i miłości

ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.

oraz

Wesołego Alleluja,

Zawodnikom, Trenerom, Rodzicom, Działaczom, Sponsorom i Kibicom Siatkówki

życzy Zarząd GKPS Gorlice

Minisiatkówka – Finał Rejonu Strefa I

W sobotę, 28.03.2026 w Laskowej odbyły się Finały Rejonu (Strefa I), w Minisiatkówce chłopców.

Do rywalizacji przystąpiły najlepsze drużyny w kategoriach Singli, Dwójek, Trójek oraz Czwórek wyłonione w cyklu  zawodów organizowanych przez ostatnie pięć miesięcy przez TZPS w Nowym Sączu (przy współpracy Klubów uczestniczących w tych rozgrywkach).  

Drużyny GKPS Gorlice, które w tych zawodach wystartowały pod opieką trenerów Doroty Chmury i Tomasza Chmury, zajęły następujące miejsca:

dalej »

Pewne zwycięstwo na koniec sezonu !!!

MUKS Iskierka Tarnów GKPS

0:3 (13:25,20:25,16:25)

W dniu 14 marca 2026 o godzinie 19:00 w hali MDS w Tarnowie rozegraliśmy spotkanie ostatniej kolejki I ligi małopolskiej mężczyzn. Naszym rywalem był zespół MUKS Iskierka Tarnów.

MUKS Iskierka Tarnów vs GKPS Gorlice 0:3 (13:25, 20:25, 16:25).

Do Tarnowa przyjechaliśmy mocno osłabieni – kontuzje wykluczyły z gry kluczowych zawodników: Kamila Dygonia, Grzegorza Górę oraz Bartosza Szpyrkę. Mimo to cel był jasny – walka o pełną pulę i miejsce na podium! Od pierwszej piłki pokazaliśmy charakter i determinację.

dalej »

Grali Minisiatkarze !!!

W sobotę, 7 marca w hali OSiR oraz sali MZS nr6 w Gorlicach zostały rozegrane kolejne turnieje najmłodszych adeptów siatkówki, czyli Minisiatkówka Single, Dwójki, Trójki i Czwórki.

We wszystkich kategoriach wystartowali również przedstawiciele naszego Klubu i przyznać trzeba, że zaprezentowali spore umiejętności.

W turnieju Singli rozgrywanym w hali MZS nr6 wystartowało 25 zawodników reprezentujących 5 klubów naszego regionu.

dalej »

Ostatni mecz sezonu 2025/26 !!!

MUKS Iskierka Tarnów – GKPS

Tarnów, Hala MDS, sobota, 14.03.2026, godz. 1900

W sobotę 14 marca 2026 roku o godzinie 1900 drużyna GKPS Gorlice rozegra ostatnie spotkanie sezonu 2025/2026 I ligi małopolskiej mężczyzn. W ramach XVIII kolejki rozgrywek zespół z Gorlic zmierzy się na wyjeździe z drużyną MUKS Iskierka Tarnów.

Nadchodzący mecz będzie miał bardzo duże znaczenie dla końcowego układu tabeli.

dalej »

Do awansu zabrakło niewiele !!!

Niestety, nie udało się drużynie Młodzików naszego Klubu wywalczyć awansu do kolejnej fazy rozgrywek o Mistrzostwo Polski.

Na rozegranym w Kielcach w dniach 28.02 – 1.03.2026 Turnieju 1/8 Finału, GKPS zajął ostatecznie trzecie miejsce, za zespołami Aluron CMC Wybicki Kielce oraz UKS Serbinów Biała Podlaska. I właśnie te dwa zespoły uzyskały awans do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski.

Wyniki naszej drużyny w Kielcach:

dalej »