W sobotnie popołudnie, 30 maja, w hali gorlickiego OSiR-u rozegrane zostały towarzyskie zawody siatkówki w formie Turnieju Pokazowego, które równocześnie były zakończeniem halowego sezonu 2025/2026.
Hala zapełniła się siatkarzami, począwszy od Minisiatkówki poprzez Młodzików, Kadetów, Juniorów aż po Seniorów oraz Rodzicami, Kibicami i Sponsorami naszego Klubu.
Rozegrane zostały zawody Minisiatkówki oraz mecze drużyn Młodzików z Kadetami i Juniorów z Seniorami, po których najmłodsi uczestnicy otrzymali z okazji Dnia Dziecka słodkie upominki.
Po zakończeniu rywalizacji sportowej przyszła pora na podziękowania dla Sponsorów GKPS-u oraz przedstawicieli Rodziców, którzy aktywnie przez cały sezon dopingowali nasze zespoły w rozgrywkach a także wspierali organizacyjnie działalność Klubu.
Podniosłym akcentem tego spotkania było uhonorowanie trenera Krzysztofa Kozłowskiego, który w 2026 roku obchodzi złoty Jubileusz 50-lecia pracy szkoleniowej na rzecz gorlickiej siatkówki.
dalej »