Sezon halowy zakończony !!!
W sobotnie popołudnie, 30 maja, w hali gorlickiego OSiR-u rozegrane zostały towarzyskie zawody siatkówki w formie Turnieju Pokazowego, które równocześnie były zakończeniem halowego sezonu 2025/2026. Hala zapełniła się siatkarzami, począwszy od Minisiatkówki poprzez Młodzików, Kadetów, Juniorów aż po Seniorów oraz […]

6 stycznia, 2026













Status OPP pozwala na uzyskiwanie z 1,5 % podatku, dodatkowych środków finansowych na działalność naszego Stowarzyszenia, które niewątpliwie poprawią jakość szeroko rozumianego procesu szkolenia dzieci i młodzieży z rejonu miasta Gorlice, będących członkami GKPS.
















