Sezon halowy zakończony !!!

W sobotnie popołudnie, 30 maja, w hali gorlickiego OSiR-u rozegrane zostały towarzyskie zawody siatkówki w formie Turnieju Pokazowego, które równocześnie były zakończeniem halowego sezonu 2025/2026.

Hala zapełniła się siatkarzami, począwszy od Minisiatkówki poprzez Młodzików, Kadetów, Juniorów aż po Seniorów oraz Rodzicami, Kibicami i Sponsorami naszego Klubu.

Rozegrane zostały zawody Minisiatkówki oraz mecze drużyn Młodzików z Kadetami i Juniorów z Seniorami, po których najmłodsi uczestnicy otrzymali z okazji Dnia Dziecka słodkie upominki.

Po zakończeniu rywalizacji sportowej przyszła pora na podziękowania dla Sponsorów GKPS-u oraz przedstawicieli Rodziców, którzy aktywnie przez cały sezon dopingowali nasze zespoły w rozgrywkach a także wspierali organizacyjnie działalność Klubu.

Podniosłym akcentem tego spotkania było uhonorowanie trenera Krzysztofa Kozłowskiego, który w 2026 roku obchodzi złoty Jubileusz 50-lecia pracy szkoleniowej na rzecz gorlickiej siatkówki.

Wspólna fotografia wszystkich uczestników zakończyła to wyjątkowe wydarzenie, które, taką mamy nadzieję, będzie od tej pory wydarzeniem cyklicznym.

Do zobaczenia za rok !!!

Relację i galerię zobacz tutaj

Dziękujemy za wsparcie w sezonie 2025/2026 !!!

Gorlice Miasto Światłatsi,  TR Ubezpieczenia, WYSOWIANKA, Ekspand, Panwa, Stomatologia Wichlińscy, KowalskiOkna, Centex Trans, Mini Drukarnia Gorlice

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply