W ostatnią sobotę, 20 września, nasi Seniorzy wybrali się do Jasła na I Turniej o Puchar Burmistrza Miasta.
W zawodach tych wystartowały trzy ekipy: GKPS Gorlice, KS Marmax Czudec oraz gospodarze, MKS PRDM Jasło.
Nasza drużyna po rozegraniu dwóch meczy: porażka 1:3 z Jasłem oraz zwycięstwo 4:0 (graliśmy w formule: 3 sety do 25 punktów oraz dodatkowo 4 set do 15 punktów) z Czudcem, zajęła II miejsce.

22 września, 2025



Status OPP pozwala na uzyskiwanie z 1,5 % podatku, dodatkowych środków finansowych na działalność naszego Stowarzyszenia, które niewątpliwie poprawią jakość szeroko rozumianego procesu szkolenia dzieci i młodzieży z rejonu miasta Gorlice, będących członkami GKPS.
















