Archive for the ‘slajdy’ Category
Dominacja Juniorów !!!
Komplet punktów na koncie GKPS !!!
GKPS Gorlice – MKS Ryglice
3:0 (25:21,25:22,25:21)
W sobotę, 11 października, w hali OSiR w Gorlicach, drużyna GKPS rozpoczęła nowy sezon rozgrywek ligowych od zwycięstwa nad zespołem MKS Ryglice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 (25:21, 25:22, 25:21).
Choć wynik wskazuje na wyraźną przewagę gospodarzy, mecz był pełen emocji i zaciętej walki o każdy punkt. Zespół z Ryglic postawił wysoko poprzeczkę, zmuszając naszych zawodników do zachowania koncentracji w każdym fragmencie gry.
Ekspand dalej gra z GKPS-em !!!
Miło nam poinformować, że Firma Ekspand będzie również w kolejnym sezonie siatkarskich rozgrywek wspierać działalność Gorlickiego Klubu Piłki Siatkowej.
W czwartek, 9 października 2025 roku, w siedzibie Firmy w Bieczu, doszło do podpisania umowy dotyczącej dalszej współpracy.
W imieniu Firmy Umowę podpisali Współwłaściciele: Panowie Norbert Mrozek oraz Marcin Żarnowski, natomiast w imieniu Klubu, Prezes Krzysztof Kozłowski.
Dziękujemy za zaufanie i docenienie naszej pracy w budowaniu sportowej, siatkarskiej Rodziny, począwszy od Seniorów przez Grupy młodzieżowe (Juniorzy, Kadeci, Młodzicy) aż po najmłodszych z Grup naborowych i Minisiatkówki.
Mamy nadzieję, że nasza współpraca przyniesie wiele wspólnych korzyści.
Mecz na szczycie !!!
GKPS Gorlice – Dunajec Nowy Sącz
Hala OSiR, niedziela, 12.10.2025, godz. 1800
W trzeciej kolejce Mistrzostw Małopolski Juniorów, w ramach rozgrywek Grupy Wschód, nasza drużyna spotka się w meczu „na szczycie” z zespołem nowosądeckiego Dunajca.
Drużyna z Nowego Sącza jest jednym z faworytów tegorocznych rozgrywek, natomiast nasi Juniorzy chcą pokazać, że brązowy medal w ubiegłorocznych Mistrzostwach Małopolski Kadetów, nie był dziełem przypadku.
Zapowiada się pasjonujące, siatkarskie widowisko.
Z A P R A S Z A M Y !!!
Seniorzy rozpoczynają sezon !!!
GKPS – MKS Ryglice
Hala OSiR, sobota, 11.10.2025, godz. 1800
W najbliższą sobotę (11 października) o godz. 1800 w hali OSiR w Gorlicach rozpoczynamy nowy sezon I Ligi Małopolskiej!
Na inaugurację zmierzymy się z drużyną MKS Ryglice.
Za nami solidne przygotowania — w trzech turniejach przedsezonowych raz sięgnęliśmy po zwycięstwo, a dwa razy kończyliśmy na drugim miejscu. Teraz czas sprawdzić formę w ligowej rzeczywistości!
Dunajec mocniejszy !!!
GKPS Gorlice – Dunajec Nowy Sącz
0:3 (18:25,20:25,24:26)
Po Juniorach w nowy sezon weszli Kadeci naszego Klubu.
W niedzielę, 5 października rozegrali w gorlickiej hali OSiR swój pierwszy mecz w tegorocznych rozgrywkach. Ich pierwszym przeciwnikiem była drużyna nowosądeckiego Dunajca, tradycyjnie już bardzo mocny przeciwnik, który potwierdził swoje aspiracje do czołowego miejsca w grupie Wschód Mistrzostw Małopolski tej kategorii wiekowej.
Juniorzy na zwycięskiej ścieżce !!!
Iskierka Tarnów – GKPS Gorlice
0:3 (5:25,15:25,17:25)
W drugiej kolejce tegorocznego sezonu Juniorzy wyjechali w sobotę, 4 października, do Tarnowa, aby rozegrać mecz z zespołem MUKS Iskierka.
Mecz potoczył się po myśli naszej drużyny, która wygrała zdecydowanie w stosunku 3:0, w setach do 5, 15 i 17.
Nasz zespół (Juniorzy w rozgrywkach wojewódzkich występują po kilkuletniej przerwie), efektownie rozpoczął tegoroczne rozgrywki i po dwóch kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Grupy Wschód.
Zwycięstwo na inaugurację nowego sezonu !!!
GKPS Gorlice – KS RadwanSport Gdów
3:0 (25:19,25:21,25:21)
W niedzielę, 28 września, nasz klub zainaugurował sezon siatkarski 2025/2026.
Jako pierwsi na parkiet wybiegli Juniorzy, którzy pewnie pokonali drużynę z Gdowa w stosunku 3:0, w setach do 19,21 i 21.
Zwycięstwo w Ryglicach !!!
GKPS GORLICE ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU W RYGLICACH!
Za nami dwa dni pełne siatkarskich emocji!
W dniach 27–28 września 2025 drużyna Seniorów naszego Klubu brała udział w turnieju w Ryglicach, organizowanym przy wsparciu Pana Wojciecha Skrucha – Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Małopolskiego. Zespół GKPS Gorlice zakończył zmagania z kompletem zwycięstw, sięgając po pierwsze miejsce!
Młodzież sparuje w Gdowie !!!
Młodzicy i Kadeci wybrali się w niedzielę, 21 września, do Gdowa, gdzie były rozgrywane towarzyskie turnieje dla tych grup rozgrywkowych.
Znakomicie zaprezentowała się młodsza grupa (Młodzicy), która zajęła I miejsce w swojej kategorii:
- GKPS Gorlice
- Volley Brzesko
- Radwan Sport Gdów
- Radwan Sport Kraków

14 października, 2025



Status OPP pozwala na uzyskiwanie z 1,5 % podatku, dodatkowych środków finansowych na działalność naszego Stowarzyszenia, które niewątpliwie poprawią jakość szeroko rozumianego procesu szkolenia dzieci i młodzieży z rejonu miasta Gorlice, będących członkami GKPS.
















