Dobra postawa Minisiatkarzy !!!

Dobrze zaprezentowali się nasi najmłodsi zawodnicy w Finałach mistrzostw Małopolski Minisiatkówki, rozgrywanych w ramach Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Kinder+Sport. Ostatecznie wystąpiło w nich osiem zespołów naszego Klubu: dwa w „Czwórkach” i po trzy w kategorii „Trójek” i „Dwójek”.

Najlepiej wypadła w Brzesku drużyna najstarszej kategorii, „Czwórki„, GKPS I występująca w składzie: TRZEŚNIAK Kamil, SOPALA Fabian, MAKOWSKI Szymon, GRĘPKA Jakub, BEDNARZ Jakub i PAZDUR Michał, która po zaciętej rywalizacji uplasowała się na miejscu trzecim. Zespół ten został zgłoszony jako rezerwowy do Turnieju Finałowego w Zabrzu (automatyczny awans uzyskały dwa pierwsze zespoły).

Drużyna GKPS II, grająca w składzie: PALAR Eryk, TOKARSKI Kacper, KLESZYK Patryk, JANIK Michał uplasowała się na miejscu VIII (startowało 12 drużyn).

W „Trójkach„, na turnieju w Bobowej, wystartowały ostatecznie trzy nasze zespoły, zajmując miejsca 4, 12 i 14 (na 18 drużyn).

Drużyny wystąpiły w składach:

GKPS I – 4 miejsce: LISZKA Filip, GIERUT Krystian, KORDYL Tobiasz, KAMIŃSKI Kamil (rezerwowa do Zabrza)

GKPS II – 12 miejsce: ŚLIWA Leon, ŁUKASZYK Igor, URBANIK Filip

GKPS III – 14 miejsce: KOBUS Julian, WOJNARSKI Filip, Palar Eryk

W „Dwójkach„, na turnieju rozgrywanym w Nowym Sączu, również zagrały trzy drużyny naszego Klubu, zajmując ostatecznie miejsca 5, 9 i 14 (na 24 zespoły).

Drużyny te wystąpiły w składach:

GKPS I – 5 miejsce: BĄK Artur, JANUSZ Bartłomiej, KAMIŃSKI Dawid

GKPS II – 9 miejsce: MAKOWSKI Miłosz, ZIELIŃSKI Dawid, ZIÓŁKOWSKI Patryk

GKPS III – 14 miejsce: WAL Radosław, KUZIO Jakub

Opiekunami naszych drużyn na tych zawodach byli trenerzy Tomasz CHMURA i Dorota CHMURA.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply