Faworyt nie zawiódł !!!

GKPS – MKS  Ryglice

3:0 (25:15,25:16,25:7)

Prowadzona przez trenera Przemysława Nikla (zastępującego w tej roli nieobecnego trenera B. Niemca) drużyna Juniorów naszego Klubu, w drugiej kolejce Mistrzostw Małopolski zdeklasowała zespół MKS Ryglice wygrywając po 47 minutach gry 3:0 w setach do 15,16 i 7.

Na boisku zaprezentowała się cała dziesiątka zawodników, oprócz nieobecnego z powodu choroby Adama Grygi.

Drużyna Gości nie zmusiła naszych zawodników do większego wysiłku, dlatego też przytrafiały się im od czasu do czasu proste błędy w ataku czy też zagrywce. Jednakże gdy trzeba było odskoczyć na kilka punktów wzmacniali zagrywkę (Adrian Krasoski, Patryk Pyzik, Grzegorz Góra), uniemożliwiając przeciwnikom wyprowadzenie ataku i efektownie kończąc kontrataki zwłaszcza przez grę środkiem siatki, gdzie nie do zatrzymania byli Jakub Roman, Dawid Duda, wspominany już wcześniej Góra oraz debiutujący w dłuższym wymiarze czasowym prawie dwumetrowy Szymon Pietrusza, który efektownym atakiem z „krótkiej” (po wystawie Tomka Gawrona) zakończył mecz.

GKPS:   GAWRON Tomasz, PYZIK Patryk, GÓRA Grzegorz, KRASOSKI Adrian, URBANIK Norbert, ROMAN Jakub(C), JURUŚ Piotr(L); GUBAŁA Kacper, DUDA Dawid, PIETRUSZA Szymon
Trener: Przemysław NIKIEL

Sędziowali: H. Dembska, R. Liana, D. Jurczak

Tabelę zobacz tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply