Faza zasadnicza II ligi zakończona !!!

Extrans Sędziszów – GKPS

3:0 (25:18,25:20,25:16)

Na ostatni mecz fazy zasadniczej II ligi grupy VI, nasza drużyna wyjechała do Sędziszowa Małopolskiego, aby rozegrać pojedynek z zespołem Extrans-u, który w przedsezonowych prognozach był stawiany w gronie drużyn mających ogromne szanse na kwalifikację do fazy Play-Off. Tym bardziej, że w prowadzonym przez Tomasza Józefackiego zespole występują bardzo doświadczeni zawodnicy, tacy jak chociażby Łukasz Perłowski (były Reprezentant Polski i wieloletni kapitan PlusLigowej Asseco-Resovii Rzeszów).

Dla naszej drużyny była to więc kolejna okazja do konfrontacji z siatkarzami najwyższej klasy, którzy w ostatnim swoim meczu sezonu 2020/21 (drużyny z miejsc 5 i 6 w tabeli kończą sezon na fazie zasadniczej), nie zastosowali taryfy ulgowej i pewnie pokonali nasz zespół w stosunku 3:0, w setach do 18,20 i 16.

W naszym zespole tym razem (wobec lekkiej kontuzji Kapitana), grę poprowadził Szymon Motyka, zbierając tym samym cenne doświadczenie przed zbliżającą się fazą Play-Out, czyli gry o utrzymanie w II lidze.

GKPS:  MOTYKA Szymon(1), MANIAK Piotr(7), LUDWIN Łukasz(9), SZPYRKA Bartosz(5), TUREK Adrian(6), KRUPCZAK Gniewomir(3), KASZYK Bartłomiej(L), TUREK Sebastian(L), GÓRA Grzegorz, CZUPIK Paweł, GUBAŁA Kacper, NIKIEL Przemysław(C)
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Wyniki i tabelę II ligi Grupy VI można zobaczyć tutaj

Relację internetową z tego meczu można obejrzeć tutaj

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply