Finały wojewódzkie Minisiatkówki !!!

kinderfb

Rozpoczynają się FINAŁY  WOJEWÓDZKIE KINDER JOY OF MOVING 2022.

W tegorocznej edycji tego największego w Europie siatkarskiego turnieju dla dzieci, biorą również udział najmłodsi zawodnicy GKPS Gorlice, uczestniczący w zajęciach szkoleniowych grup Minisiatkówki. Po eliminacjach rejonowych, które trwały od października 2021 aż do początku maja 2022, do Finału wojewódzkiego zakwalifikowało się pięć zespołów naszego Klubu: po dwa w kategorii „Dwójki” i „Trójki” oraz jeden w kategorii „Czwórki„.

Jako pierwsze wystartują „Czwórki„. Zawody dla tej kategorii zostaną rozegrane 14 maja 2022 w Niepołomicach. Weźmie w nich udział 12 najlepszych zespołów z Małopolski, w tym drużyna GKPS I Gorlice w składzie: HALUCH Wiktor, ROMAN Wojciech, STĘPIEŃ Bartłomiej oraz KUŹMA Jan.

Gratulujemy awansu do Finałów i życzymy powodzenia !!!.

Trójki” swoje zawody rozegrają 15 maja 2022 również w Niepołomicach. W tej kategorii w Finale wystąpi również 12 zespołów reprezentujących kluby Małopolski, w tym dwie drużyny naszego Klubu: GKPS Gorlice I i GKPS Gorlice II, w których zagrają: MRUK Maksymilian, ŁABUDA Julian, SZCZERBAŃ Michał, SZUFA Tymon, DEMBSKI Karol, SIEROTA Jakub, GUCWA Patryk, TRZEŚNIAK Karol, LENARTOWICZ Kryspin oraz TOMALSKI Oliwier.

Gratulujemy awansu do Finałów i życzymy powodzenia !!!.

Dwójki” swoje finały rozegrają 21 maja 2022 w hali OSiR w Gorlicach. W tych zawodach weźmie udział 16 najlepszych drużyn z Małopolski, w tym dwa zespoły z naszego Klubu: GKPS Gorlice I i GKPS Gorlice II.

Więcej informacji o tych zawodach podamy wkrótce.

Do WIELKIEGO 28 FINAŁU Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving, które w tym roku zostaną rozegrane w terminie 1-3 lipca 2022 w przepięknej ARENIE GLIWICE, kwalifikują się po dwa najlepsze zespoły z finałów wojewódzkich w każdej kategorii, oddzielnie dla Dziewcząt i Chłopców.

Drużyny z naszego Klubu już wielokrotnie występowały w Finałach Ogólnopolskich tych zawodów, które dla najmłodszych adeptów siatkówki są niezapomnianym przeżyciem.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply