Jednak porażka w Laskowej

GSKS Laskowa – GKPS

3:1 (25:20,22:25,26:24,25:20)

Zgodnie z przewidywaniami, Gospodarze rozgrywanego awansem meczu 3 kolejki III ligi postawili trudne warunki naszym seniorom i po zaciętym pojedynku pokonali GKPS w stosunku 3:1.

 

Od samego początku toczyliśmy z Gospodarzami wyrównany pojedynek, w którym po obydwu stronach siatki błyszczeli zawodnicy grający na pozycji atakującego – w naszej drużynie Bartosz Szpyrka, natomiast u Gospodarzy D. Stach. Niestety, sprawdziły się przewidywania co do warunków panujących w maleńkiej sali w Laskowej, gdzie dodatkowo było dość ciemno, co nie sprzyjało naszej drużynie, znanej z gry obronnej.

Mecz był bardzo wyrównany, w którym niestety w końcówkach setów trzeciego i czwartego nasi zawodnicy popełniali niewymuszone błędy, co przy znakomitej skuteczności (zagrywka i atak) atakującego gospodarzy, Stacha, spowodowało przegraną naszej drużyny.

GKPS:  NIKIEL Przemysław(C), CZUPIK  Paweł, KRUPCZAK Gniewomir, SZPYRKA Bartosz, TUREK Adrian, BĄK Michał, KASZYK Bartłomiej(L); ROMAN Jakub, GAWRON Tomasz, Pyzik Patryk
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Tabelę zobacz tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply