Juniorzy jadą na Ćwierćfinały Mistrzostw Polski

Do Rzeszowa jeździć będą nasi Wicemistrzowie Małopolski, gdzie rozegrany zostanie turniej Ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski Juniorów. Nasza drużyna została zakwalifikowana do grupy I.

Oprócz naszego zespołu w turnieju udział biorą drużyny KS Wifama Łódź i MKS MOSiR Jasło (w naszej podgrupie) oraz AKS V LO Rzeszów, SMS Ostrowiec Świętokrzyski i UKS Top Jedynka Bielsko Biała (w drugiej podgrupie).

Pierwszy mecz rozegramy w czwartek, 26 lutego o godz. 1400 z drużyną Wifamy, natomiast z MOSiR-em Jasło spotkamy się w piątek o godz. 1600 (obydwa mecze w hali ROSiR, ul. Pułaskiego 13).

W zależności od wyników tych dwóch meczy oraz wyników meczy w drugiej podgrupie, ustalona zostanie kolejność rozgrywania kolejnych, a także przeciwnicy, z którymi będziemy grać dalej. Wiadomo, że mecz o piąte miejsce (drużyny z trzecich miejsc w podgrupach), zostanie rozegrany w sobotę w hali V LO (ul. Hetmańska 38), natomiast dwa pierwsze zespoły z podgrup rywalizować będą z zaliczeniem meczu w podgrupie z zespołami drugiej podgrupy w sobotę od godz. 1500 i w niedzielę od godz. 1430 w hali WWF UR (ul. Hofmanowej 25).

Przed naszymi Juniorami bardzo ciężkie zadanie, tym trudniejsze, że po wyczerpującym turnieju w Bobowej, większość zawodników dopadła choroba i dopiero w tym tygodniu wznowili treningi.

Życzymy więc naszym zawodnikom zdrowia oraz ambitnej walki o każdy punkt.

Wyjazd  na pierwszy mecz został zaplanowany na czwartek, na godz. 1045, natomiast w piątek wyjeżdżamy o godz. 1245.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply