Juniorzy zagrają o brązowe medale

UMKS Kęczanin Kęty – GKPS

3:0 (25:21,25:19,25:13)

SKPS Dunajec Nowy Sącz – GKPS

3:0 (25:15,25:17,25:17)

W sobotnich meczach Finału Mistrzostw Małopolski nasi Juniorzy doznali dwóch porażek: w drugim meczu grupowym przegrali z Kęczaninem Kęty 0:3, natomiast w meczu o awans do finału ze zwycięzcą drugiej podgrupy, nowosądeckim Dunajcem, doznali porażki również po trzech setach gry.

W związku z tym, w sobotnich spotkaniach o medale spotkają się: o brąz – GKPS Gorlice z MKS Andrychów, natomiast o tytuł Mistrzów Małopolski zagrają gospodarze, Dunajec Nowy Sącz z UMKS Kęczanin Kęty.

W meczu z Kęczaninem nasz zespół toczył wyrównaną walkę jedynie w pierwszym secie, w którym dopiero w końcówce faworyzowana drużyna z Kęt, zdecydowanie wzmacniając zagrywkę uzyskała kilkupunktową przewagę.

W dwóch pozostałych partiach tego meczu Kęczanie przeważali od początku do końca każdej z nich.

W meczu z Dunajcem przewaga gospodarzy była zdecydowana, co pozwoliło im na odniesienie pewnego zwycięstwa.

W tych dwóch spotkaniach w naszym zespole widoczny był brak chorego Adriana Krasoskiego, który przy tym razem słabszej dyspozycji Kacpra Gubały, przydał by się na boisku.

GKPS:  GRYGA Adam, PYZIK Patryk, GÓRA Grzegorz, GUBAŁA Kacper, URBANIK Norbert, ROMAN Jakub(C), JURUŚ Piotr(L); PIETRUSZA Szymon, GAWRON Tomasz, DUDA Dawid
Trener: Bartłomiej NIEMIEC

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply