Juniorzy zagrali na remis !!!

UKS AS Niepołomice – GKPS

3:1 (18:25,26:24,25:18,25:22)

GKPS – UKS AS Niepołomice

3:1 (25:27,25:18,25:18,25:21)

W zaległych spotkaniach pomiędzy Juniorami naszego Klubu oraz UKS AS Niepołomice nasza drużyna zagrała na remis.

W pierwszym z tych meczy poniosła porażkę w stosunku 1:3, by w rozgrywanym po krótkiej przerwie rewanżu odnotować zwycięstwo w tym samym stosunku.

Obydwa mecze miały identyczny przebieg, z tym że w pierwszym to nasza drużyna wygrała pierwszego seta, natomiast trzy pozostałe padły łupem drużyny z Niepołomic. W drugim meczu było dokładnie odwrotnie. Po zaciętej grze na przewagi pierwszego seta wygrał zespół z Niepołomic, natomiast trzy kolejne zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem naszych Juniorów, którzy zaprezentowali wiele ciekawych zagrań, nie popełniając w grze tak dużo własnych błędów, jakie się przytrafiały w pierwszym meczu.

Widać, że z każdym kolejnym meczem, jeśli zespół gra w optymalnym zestawieniu, ta gra wygląda coraz lepiej. Ponieważ drużyna w tym samym składzie będzie występować w kolejnym sezonie, jest nadzieja na to, że i wyniki będą zdecydowanie lepsze niż w obecnym.

I mecz:

GKPS:  NIGBOR Dominik, TUREK Sebastian, RUSNAK Dawid, GRYBOŚ Patryk, JANTAS Jarosław, CZERWIEŃ Szymon(C), CIONEK Oskar(L); TRZEŚNIAK Kamil, DUDEK Dawid
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

II mecz:

GKPS:  NIGBOR Dominik, TUREK Sebastian, JANTAS Jarosław, GRYBOŚ Patryk, CZERWIEŃ Szymon(C), TRZEŚNIAK Kamil; RUSNAK Dawid, DUDEK Dawid
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply