Kadeci potwierdzili…

Hutnik Kraków – GKPS Gorlice

0:3 (14:25,23:25,23:25)

Kadeci pokonując w Krakowie drużynę KKS Hutnik Dobry Wynik w trzech setach, potwierdzili zajęcie II miejsca w grupie „A” po rundzie zasadniczej.  Jest to niewątpliwie duży sukces naszego zespołu, któremu przed rozpoczęciem rozgrywek nikt nie dawał większych szans na awans do Finału Mistrzostw Małopolski.

Pierwszy set przebiegał niespodziewanie przy dużej przewadze naszej drużyny, która nie dała swoim przeciwnikom, robiącym ogromną ilość własnych błędów, najmniejszych szans na nawiązanie wyrównanej walki.

W drugim secie nasza drużyna „rozpędem” objęła kilku punktowe prowadzenie, którego przy lepszej grze gospodarzy nie udało się utrzymać. Na szczęście przy stanie 23:23 dwiema asowymi zagrywkami sprawę „załatwił” Hubert Dobek, doprowadzając tym samym do prowadzenia 2:0.

W secie trzecim ponownie od początku nasza drużyna objęła prowadzenie dwoma, trzema punktami i dopiero pod jego koniec gospodarze, ryzykując w polu zagrywki, doprowadzili do remisu 23:23. W samej końcówce seta nasi Kadeci zachowali zimną krew, zmuszając zawodników Hutnika do popełnienia błędów, które przyniosły nam wygraną 25:23 w tej partii i 3:0 w całym meczu.

GKPS:  MOTYKA Szymon, WACŁAWCZYK Andrzej, DOBEK Hubert, RECZEK Bartosz, TUREK Adrian(C), DUDEK Bartłomiej, GUBAŁA Kacper(L);  PYZIK Patryk, GAWRON Tomek, CZYŻYKIEWICZ Wiktor, ROMAN Jakub
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Zobacz tabelę tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply