Kadeci zaczęli od zwycięstwa

 

Iskierka Tarnów – GKPS

0:3 (14:25,20:25,8:25)

Kadeci nie zawiedli w Tarnowie. W meczu z drużyną MUKS Iskierka Tarnovia odnieśli bardzo przekonywujące zwycięstwo w stosunku 3:0, nie dając swoim przeciwnikom najmniejszych szans na nawiązanie wyrównanej walki. Ta wygrana daje nam drugie miejsce w tabeli grupy A.

Set pierwszy wyrównany do stanu 5:5. Seria udanych zagrywek kapitana Adriana Turka dała nam prowadzenie 13:5. Następnie przy stanie 17:11 zagrywką „poprawił” Hubert Dobek dając nam tym samym prowadzenie 24:11 i po chwili zwycięstwo w secie 25:14.

Od początku drugiego seta nasz zespół osiągnął kilkupunktowe prowadzenie, którego nie oddał do jego końca, wygrywając ostatecznie 25:20.

Set trzeci i zarazem ostatni tego meczu to całkowita dominacja naszej drużyny a występujący w nim młodsi Kadeci; Tomek Gawron, Patryk Pyzik i Kuba Roman, wspomagani przez Sebastiana Dudę rozgromili swoich przeciwników do 8, przedłużając tym samym nasze nadzieje na awans do Finału wojewódzkiego.

GKPS:  MOTYKA Szymon, WACŁAWCZYK Andrzej, DOBEK Hubert, RECZEK Bartosz, TUREK Adrian(C), DUDEK Bartłomiej, GUBAŁA Kacper(L);  PYZIK Patryk, DUDA Sebastian, GAWRON Tomek, ROMAN Jakub,
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Zobacz tabelę tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply