Kolejny tie-break Juniorów

GKPS Gorlice – MKS Ryglice

3:2  (17:25,25:21,22:25,25:22,15:12)

Na rozpoczęcie rundy rewanżowej fazy zasadniczej rozgrywek o Mistrzostwo Małopolski Juniorów grupy „A”, nasza drużyna nie pozwoliła Gościom na rewanż za porażkę u siebie i ponownie pokonała zespół z Ryglic w stosunku 3:2.

Jak widać, nasi Juniorzy wyspecjalizowali się w tym sezonie w rozgrywaniu pięciosetowych pojedynków, bowiem na sześć rozegranych meczy, aż w pięciu zanotowali taki właśnie wynik. Z tych meczy trzy zakończyły się zwycięstwami, w tym dwa z drużyną z Ryglic, która po wzmocnieniu zawodnikami Dunajca była stawiana w roli faworyta rozgrywek w naszej grupie.

Dzisiejszy mecz był twardym pojedynkiem, w którym było dużo mocnych ataków, ale również skutecznych „kiwek”. Oglądaliśmy mocne zagrywki ale również znakomite obrony zarówno z jednej jak i drugiej strony boiska. Każdy z zespołów zanotował na swoim koncie również skuteczne akcje w bloku. Nasi Juniorzy, którzy odstawali od swoich przeciwników warunkami fizycznymi, nadrabiali to zaangażowaniem w grze i dynamiką, jak również realizowaniem taktyki gry, czego najlepszym przykładem było rozegranie przez rozgrywającego naszego zespołu, Piotrka Margańskiego,  ostatniej akcji meczu, którą efektownym atakiem „po skosie” zakończył Adrian Turek.

Tak więc, był to kolejny, ciekawy mecz naszej drużyny, który warto było w to niedzielne popołudnie obejrzeć.

 GKPS: MARGAŃSKI Piotr(C), BĄK Krystian, PIECUCH Łukasz, TUREK Adrian, WACŁAWCZYK Andrzej, DUDEK Bartek, GUBAŁA Kacper(L)RECZEK Bartosz, DUDA Sebastian

Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Sędziowali: R. Liana, Ł. Przybyłowicz, N. Apola

Zobacz tabelę tutaj:

Zobacz galerię tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply