Lider za mocny !!!

1

Enea KKS Kozienice – GKPS

3:0 (25:17,25:15,25:21)

Wyjazd do dalekich Kozienic był dla naszej drużyny sprawdzianem, czy wychodzi z kryzysu spowodowanego problemami zdrowotnymi. I przyznać trzeba, że zespół zaprezentował się dużo lepiej niż w ostatnim meczu u siebie ze Spartą.

Jednakże ta lepsza gra wystarczyła tylko na początek pierwszego seta, w którym nasza drużyna niespodziewanie objęła prowadzenie w stosunku 7:2 i 8:3.

 

W dalszej jego części oraz w dwóch pozostałych partiach, przewaga drużyny Gospodarzy była wyraźna, natomiast nas może cieszyć fakt, że drużyna zaczyna powoli łapać „rytm gry”, co może pomóc w lepszej postawie w kolejnych meczach. Oczywiście nie uniknęła sporej ilości błędów własnych, jednakże jest to efektem długiej przerwy  (trzy tygodnie) w rozgrywaniu meczy ligowych, oraz nie ukrywajmy, klasy przeciwnika.

GKPS: NIKIEL Przemysław(C)(1punkt), DUDEK Jakub(4), LUDWIN Łukasz(9), SZPYRKA Bartosz(9), TUREK Adrian(5), GÓRA Marcin(8), KASZYK Bartłomiej(L), KRUPCZAK Gniewomir(1), BĄK Michał, MOTYKA Szymon, TUREK Sebastian(L), GUBAŁA Kacper
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Wyniki i tabelę II ligi Grupy VI można zobaczyć tutaj

Galerię z meczu zobacz tutaj

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply