Lider za mocny !!!

WKS Wawel Kraków – GKPS

3:0 (25:17,25:23,25:20)

Niestety, nie udało się naszej drużynie zaburzyć znakomitego bilansu drużyny Wawelu w tegorocznych rozgrywkach I ligi małopolskiej.

Gospodarze po raz trzeci odnieśli zwycięstwo w stosunku 3:0, pokonując nasz zespół w setach do 17,23 i 20.

Nasza drużyna popełniała zbyt dużo własnych błędów, aby zagrozić dobrze dysponowanym zawodnikom Wawelu, którzy imponowali znakomitą postawą w obronie.

Set pierwszy toczył się pod dyktando zawodników Wawelu, którzy od jego początku zbudowali sobie kilkupunktową przewagę i bez problemów utrzymali ją do końca partii.

W drugim secie mieliśmy szansę na pokonanie gospodarzy, bowiem wyrównana walka trwała aż do stanu 23:23. Niestety w dwóch kolejnych akcjach to gospodarze wywalczyli punkty gwarantujące wygraną 25:23.

Set trzeci to wyrównana gra do stanu 15:15. W kolejnym ustawieniu gospodarze wywalczyli pięć kolejnych punktów obejmując prowadzenie 20:15 i następnie grając punkt za punkt zwyciężyli 25:20 i 3:0 w całym meczu.

GKPS:  NIKIEL Przemysław, DYGOŃ Kamil, CZERWIEŃ Szymon, SZPYRKA Bartosz, TUREK Adrian, BĄK Michał, KASZYK Bartłomiej(L); GÓRA Marcin,  TUREK Sebastian
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

You can leave a response, or trackback from your own site.