Lider za mocny

GKPS – Grunwald  Chełmek

0:3 (18:25,22:25,23:25)

Nie udało się naszej drużynie zagrać w pełnym składzie w ostatnim meczu tegorocznego sezonu III ligi w hali OSiR. W spotkaniu z drużyną lidera, Grunwaldem Chełmek, ulegliśmy w stosunku 0:3, w setach do 18,22 i 23.

Pierwszy set toczył się pod dyktando gości, którzy całkowicie kontrolowali sytuację na boisku, od początku zdecydowanie prowadząc. Dobrze zagrana końcówka tej partii przez naszą drużynę, która odrobiła kilka punktów, zwiastowała duże emocje w kolejnych setach.

I tak się stało, bowiem nasi zawodnicy toczyli w nich wyrównany pojedynek z doświadczonymi zawodnikami Grunwaldu. Niestety, końcówki tych partii zostały rozegrane pod dyktando gości, którzy zwyciężyli odpowiednio do 22 i 23.

W naszym zespole dobrze zaprezentowali się Michał Bąk (zagrał na własną prośbę, ponieważ ostatnio chorował) oraz dający dobre zmiany Adrian Turek.

GKPS:  NIKIEL Przemysław(C), MANIAK Piotr, PIECUCH Łukasz, CZUPIK  Paweł, DYGOŃ Kamil, BĄK Michał,  KASZYK Bartłomiej(L); DUDEK Bartłomiej, TRUTY Mateusz, TUREK Adrian, MOTYKA Szymon, DUDA Sebastian, Wacławczyk Andrzej
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Sędziowali: T. Bochenek, M. Olszanecki, H. Wojdyła

Tabelę zobacz tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply