Mecz Pokazowy

GKPS Gorlice – Wychowankowie

Hala OSiR, środa, 23.12.2015, godz. 1800

Tradycji staje się zadość!!!. W przeddzień Wigilii, 23 grudnia o godz. 1800, rozpocznie się Pokazowy Mecz siatkówki. W tym roku trochę zmieni się formuła rozgrywania tych zawodów, bowiem chcielibyśmy oprócz naszych Wychowanków grających poza Gorlicami, zaprezentować również aktualnie występujących w naszym Klubie zawodników. Dlatego też planujemy na wstępie rozegrać jednego seta pojedynku pomiędzy III-cio ligowcami a Juniorami wspartymi Wychowankami, w drugim secie Seniorzy zagrają z Kadetami a w secie trzecim Juniorzy zmierzą się z Wychowankami wspartymi grupą z ekipy Kadetów.

Mamy nadzieję na występ w tych zawodach aktualnie grających naszych Wychowanków;  Marcin GÓRA (MOSiR Bochnia – II Liga), Maciej CEBULA (Błękitni Ropczyce – II Liga), Rafał MATUŁA  (Neobus Niebylec – II Liga), Sebastian GALAS (KKS Karpaty Krosno – II Liga).

Niestety, również tym razem nie uda się dojechać na to spotkanie Michałowi KOZŁOWSKIEMU (ACH Volley Ljubljana, Mistrz Słowenii występujący w Lidze Mistrzów), który dokładnie w tym samym czasie rozgrywać będzie w Ljubljanie mecz ligowy z zespołem National Zirovnica.

Zapowiada się pasjonujące widowisko.

Z A P R A S Z A M Y !!!

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply