Niepowodzenie seniorów

GSKS Laskowa – GKPS

3:1 (25:23,21:25,25:19,25:20)

Zgodnie z przewidywaniami, Gospodarze przedostatniego meczu Rundy Zasadniczej III ligi postawili trudne warunki naszym seniorom i po zaciętym pojedynku pokonali GKPS w stosunku 3:1.

Ta porażka nie zmienia sytuacji naszej drużyny, która wraz z Dunajcem Nowy Sącz i tarnowską Iskierką już wcześniej zapewniła sobie udział w fazie finałowej rozgrywek III ligi, w której wystąpią jeszcze trzy zespoły z grupy II i będą to prawdopodobnie MKS II Andrychów, Kłos Olkusz i KKS Hutnik Dobry Wynik Kraków.

Pomimo braku w naszym zespole kilku zawodników podstawowej szóstki, toczyliśmy z Gospodarzami wyrównany pojedynek, w którym po obydwu stronach siatki błyszczeli zawodnicy grający na pozycji atakującego – w naszej drużynie zastępujący Bartosza SzpyrkęPaweł Czupik (atakujący z 80% skutecznością, wielokrotnie na czystej siatce, dzięki znakomitym wystawom Szymona Motyki), natomiast u Gospodarzy D. Stach. Niestety, sprawdziły się przewidywania co do warunków panujących w maleńkiej sali w Laskowej, gdzie dodatkowo było chłodno i dość ciemno, co nie sprzyjało naszej drużynie, znanej z gry obronnej. Tym razem to Gospodarze przeważali w tym elemencie, który miał decydujące znaczenie dla przebiegu pojedynku.

GKPS:  MOTYKA Szymon, WACŁAWCZYK Andrzej, DUDEK Bartłomiej, CZUPIK  Paweł, DYGOŃ Kamil, BĄK Michał, KASZYK Bartłomiej(LI); NIKIEL Przemysław(C), TUREK Adrian, RECZEK Bartosz, Pyzik Patryk(LII)
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Tabelę zobacz tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply