Pewna wygrana Kadetów

 Sokół Tuchów – GKPS Gorlice

0:3 (16:25,12:25,16:25)

W rozegranym awansem z 10.11 meczu mistrzostw Małopolski Kadetów, nasza drużyna po dobrym spotkaniu zdecydowanie pokonała w stosunku 3:0 zespół tuchowskiego Sokoła. Ani przez moment GKPS nie pozostawił gospodarzom złudzeń na osiągnięcie jakiejkolwiek zdobyczy.

Największą wartością tego meczu był fakt występu w zespole młodych zawodników GKPS, którzy doszli do Kadetów z ubiegłorocznej drużyny Młodzików. Na rozegraniu cały mecz rozegrał Tomek Gawron, udanie zastępując kontuzjowanego Szymona Motykę, bardzo udane zmiany zanotowali: Patryk Pyzik za Bartosza Reczka na lewym skrzydle, Kuba Roman za Bartka Dudka na środku w trzecim secie oraz Wiktor Czyżykiewicz w drugim secie za Huberta Dobka na zagrywce, zdobywając tym elementem kilka punktów.

W meczu z przeciętnie spisującym się przeciwnikiem (przyznać trzeba, że w elemencie zagrywki oraz gry obronnej prezentowali się naprawdę dobrze), po „profesorsku ” zagrał Andrzej Wacławczyk a pozostali zawodnicy pierwszej szóstki, czyli, Adrian Turek, Bartek Dudek, Bartosz Reczek oraz Hubert Dobek ze stoickim spokojem wykorzystywali każdą okazję do zdobywania punktów dla swojego zespołu.

GKPS:  GAWRON Tomek, WACŁAWCZYK Andrzej, DOBEK Hubert, TUREK Adrian(C), RECZEK Bartosz, DUDEK Bartłomiej, GUBAŁA Kacper(L);  PYZIK Patryk,  ROMAN Jakub, CZYŻYKIEWICZ Wiktor
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Zobacz tabelę tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply