Pierwsza zdobycz w II lidze !!!

GKPS – MKS MOSiR Jasło

1:3 (22:25,25:23,22:25,10:25)

Końcówka drugiego seta, stan 24:19 dla naszej drużyny. I gdy tylko jednego punktu brakowało do jego wygrania, w naszych szeregach zapanowała niezrozumiała niemoc, co przy znakomitych zagrywkach kapitana jaślan doprowadziło do obrony przez Gości czterech piłek setowych. Na szczęście w kolejnej akcji nieporozumienie w zespole z Jasła doprowadziło naszą drużynę do zdobycia 25 punktu i wygrania pierwszego, historycznego seta w rozgrywkach II ligi.

Fakt ten wyzwolił w naszych zawodnikach ogromną radość, bowiem czekali na tą wygraną od 26 września, tj. od pierwszej kolejki rozgrywek. Radość tym większą, że wygrali seta z wiceliderem rozgrywek.

Sam mecz w pierwszych trzech setach był bardzo zacięty i kosztował naszą drużynę sporo „sportowego zdrowia”, którego zdecydowanie zabrakło w czwartej, jak się okazało ostatniej partii meczu, w której zawodnicy z Jasła „rozstrzelali” nas zagrywką, z której są znani wśród klubów uczestniczących w rozgrywkach VI grupy II ligi.

GKPS: NIKIEL Przemysław(C)(1punkt), DUDEK Jakub(3), KRUPCZAK Gniewomir(10), SZPYRKA Bartosz(20), TUREK Adrian(6), LUDWIN Łukasz(2), KASZYK Bartłomiej(L), GÓRA Marcin(5), BĄK Michał, MOTYKA Szymon, TUREK Sebastian(L)
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI, II Trener: Tomasz CHMURA

Wyniki i tabelę II ligi Grupy VI można zobaczyć tutaj

Relację, retransmisję i galerię z meczu zobacz tutaj

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply