Porażka Seniorów w Laskowej !!!

GSKS Laskowa GKPS

3:0 (25:20,25:23,25:17)

Po dobrym meczu zespół wicelidera tabeli I ligi małopolskiej pokonał naszą drużynę w stosunku 3:0, w setach do 20,23 i 17.

Niespodzianka? Niekoniecznie. Drużyna z Laskowej w swojej specyficznej sali jest bardzo groźnym zespołem i jeśli gra im się układa (zagrywka, obrona), to są w stanie pokonać każdego przeciwnika nie tylko z drugiej, ale i jak widać, z pierwszej ligi małopolskiej.

Nasza drużyna po dobrym początku spotkania (prowadzenie 3:0,4:1,5:2,12:8), w jednym ustawieniu straciła 6 punktów (12:14) i od tego momentu nie potrafiła powrócić do swojej dobrej gry. Gospodarze złapali „wiatr w żagle” i grając bardzo konsekwentnie zdecydowanie zwyciężyli w pierwszym i trzecim secie.

Jedynie w secie drugim walka była bardzo wyrównana. Żadnemu zespołowi nie udawało się uzyskać większej przewagi i w ciągu całego seta wynik oscylował wokół remisu. I tak działo się aż do stanu 23:23. Dwa ostatnie punkty seta i meczu wywalczyli gospodarze i zainkasowali kolejne trzy punkty do tabeli rozgrywek

Tym samym po dwóch kolejkach rundy „Wiosna” drużyna GSKS Laskowa została samodzielnym liderem I ligi małopolskiej.

GKPS: NIKIEL Przemysław(C), CZUPIK Paweł, LUDWIN Łukasz, SZPYRKA Bartosz, TUREK Adrian, BĄK Michał, TUREK Sebastian(L); MOTYKA Szymon, GÓRA Marcin, DYGOŃ Kamil, KASZYK Bartłomiej(L)
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Tabela rozgrywek I ligi małopolskiej tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply